dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Re: mamy zholandi pytajam o pogrzeby ,obyczaje w polsceHits: 646
sylwia1975  
10-01-2010 20:45
[     ]
     
drogie mamy opwiem o lary pogrzebie,lare

dalam pokropic wodam swieconam przes ksiedza w szpitalu ,pozniej lara zostala przewieziona

do auli po tym jak jam umylam ubralam sama bo chcialam .nastepnie przyszedl do nas

pracownik zakldu ubezpieczeniowego od pogrzebow dyskutowalismy na temat kwiatow muzyki i czy

my cos chcemy powiedziec na tzw.mszy,i kto ,ile osob ma byc jaki kolor koszyczka byl

rozowy,kolor auta co po nas mnial przyjechac bialy lub srebrny byl srebrny nie chcialam

czarnego ,lara byla w auli 5 dni do dnia cremacji moglismy jam odwiedzac trzeba bylo tylko

zadzwonic i jam wyjeli z tzw, lodowki ,w dniu cremacji pojechalismy w trzech po lare z

szoferem tym samochodem i zawiezlismy do crematorium tam ja maz powiedzielismy pare slow

byla wybrana muzyka pozegnalismy lare w malym kregu rodz.razem z meza rodzinam,mojam mama

,iparoma znajomymimpotem kazdy wypil kawe tam w restaracji przy krematorium i sie rozszedl .

takze to co do holandi ,poniewaz jestem katoliczkam dalismy urne pochowac w ziemniem a na

to ma przyjsc pomnik. co wy na to........... ona temat kremacji w polsce jeszcze nie jest az

tak powszechne slyszalam? 


  Temat Autor Data
  mamy zholandi pytajam o pogrzeby ,obyczaje w polsce sylwia1975 09-01-2010 20:27
  Re: mamy zholandi pytajam o pogrzeby ,obyczaje w polsce Iwona.J 09-01-2010 20:44
  Re: mamy zholandi pytajam o pogrzeby ,obyczaje w polsce kulkry58 09-01-2010 21:53
  Re: mamy zholandi pytajam o pogrzeby ,obyczaje w polsce Malachite 09-01-2010 23:19
  Re: mamy zholandi pytajam o pogrzeby ,obyczaje w polsce tacozapomniała 10-01-2010 09:58
  Re: mamy zholandi pytajam o pogrzeby ,obyczaje w polsce paniRadzikowa 10-01-2010 20:10
*  Re: mamy zholandi pytajam o pogrzeby ,obyczaje w polsce sylwia1975 10-01-2010 20:45
  Re: mamy zholandi pytajam o pogrzeby ,obyczaje w polsce patrycja grzybowska 11-01-2010 14:30
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora