dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Szukanie sensu zyciaHits: 284
mamaKasi18  
13-12-2012 09:02
[     ]
     
Ja kochane dziewczyny tez nie mogę znaleźć sensu życia mimo że mam jeszcze młodszą córeczkę i męża. I powiem szczerze że denerwuje mnie pocieszanie innych którzy mówią że mam żyć dla Oli (16 lat). Ja wiem że Ola jest tym co trzyma mnie przy życiu i wiem że mam te jedyną "radość" życia dzięki niej, ale na razie to inaczej odbieram i to co czuję teraz najbardziej to odejście Kasi(18 lat). Na samym początku-4 miesiące temu postanowiłam że nie wrócę do pracy, ale po 2 miesiącach w domu zauważyłam że jak dłużej posiedzę to oszaleję. Wróciłam więc i myślę ze była to bardzo dobra decyzja i tak jak napisała atusia13 teraz najgorsze są weekendy. Wtedy mam potwornego doła. W listopadzie razem z innym małżeństwem po stracie postanowiliśmy zorganizować w Bielsku grupę wsparcia, dało mi to siły na chwile, ale teraz opadł zapał może dlatego że grupa powstała i cel został osiągnięty. I ciągle powraca to cholerne pytanie: jak przeżyć resztę życia bez Kasi, bez dziecka które dla każdego normalnego człowieka jest właśnie tym SENSEM ŻYCIA?Po co żyć skoro "sens życia" odszedł? Ja nie chce szukać innego celu w życiu, po prostu nie chce!!Moim sensem i celem życia były zawsze dzieci, nic innego się nie liczyło. Praca, po pracy wożenie dziewczynek na różne zajęcia, później gotowanie oczywiście tego co One lubiły i zawsze cały mój świat kręcił się wokół nich. Mogę powiedzieć że zaniedbywałam męża w sensie uczuciowym, bo całą miłość życia przelałam na dzieci. I co teraz? Teraz chcę umrzeć...to jest mój cel.
http://katarzynabednarz.kupamieci.pl/ 

Ostatnio zmieniony 13-12-2012 09:03 przez mamaKasi18

  Temat Autor Data
  Szukanie sensu zycia masza 04-12-2012 22:56
  Re: Szukanie sensu zycia atusia13 05-12-2012 19:22
  Re: Szukanie sensu zycia fiszka 07-12-2012 10:19
*  Re: Szukanie sensu zycia mamaKasi18 13-12-2012 09:02
  Re: Szukanie sensu zycia fiszka 13-12-2012 11:42
  Re: Szukanie sensu zycia atusia13 13-12-2012 20:06
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora