dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CHORE DZIECKO
Nie jesteś zalogowany!       

Re: moje dziecko miało guza mózgu (medulloblastoma)Hits: 2640
Rafał-Marysia  
12-10-2007 12:15
[     ]
     
Witaj !

Dla pocieszenia w skrócie opowiem Ci swoją historie. Mój syn Rafał zachorował na medulloblastomę w wieku 3,5 roku, na wieść o tym poprostu się załamałam. Syn leżał w Centrum Zdrowia Dziecka w Warszawie tam też został zooperowany i poddany chemioterapii i naświetlaniu. Dla pocieszenia powiem, że było to w 1984 roku, teraz mój synek ma 26 lat. Fakt jest dzieckiem niepełnosprawnym ma ataki padaczki, nadciśnienie i nie rozwiaja się jak inne dzieci w Jego wieku. Ale zarówno On jak i ja jesteśmy szczęśliwi, razem się bawimy itp. Syn uczęszcza na świetlicę treapeutyczną dla dzieci niepełnosprawnych co sprawia Mu ogromna radość no i ja mam wtedy chwilę dla siebie. Syn wymaga 24-godzinnej opieki, więc wiesz że taka chwila jest mi potrzebna. Jeździmy na turnusy, wycieczki i cieszymy się tym co otrzymaliśmy od Boga. Nie załamuj się mój syn jest żywym przykładem tego że po operacji góza móżdzku można żyć, nie sugeruj się tym co widzisz w szpitalach, ja też naoglądałam się wielu okropieństw w CZD i byłam świadkiem śmierci wielu dzieci leczonych na to samo schorzenie. Grunt to się nie poddawać, pamiętaj że nie jesteś sama, a ludzie których spotkało coś podobnego są Ci bliżsi niz ktokolwiek inny.
Pozdrawiam Cię gorąco jesli masz jakieś pytania lub poprostu chcesz pogadać pisz na adres bub-ek@wp.pl 


  Temat Autor Data
  moje dziecko miało guza mózgu (medulloblastoma) siekierka_marta 04-07-2007 14:40
  Re: moje dziecko miało guza mózgu (medulloblastoma) iwona3 04-07-2007 15:14
  Re: moje dziecko miało guza mózgu (medulloblastoma) basia 30 babelek 06-07-2007 21:00
*  Re: moje dziecko miało guza mózgu (medulloblastoma) Rafał-Marysia 12-10-2007 12:15
  Re: moje dziecko miało guza mózgu (medulloblastoma) basia 30 babelek 12-10-2007 12:44
  Re: mojego brata córeczka ma guza mózgu (medulloblastoma) nadzieja 09-01-2010 22:17
  Re: mojego brata córeczka ma guza mózgu (medulloblastoma) atusia13 09-01-2010 22:31
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora