dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Dojrzałam do opisania mojej historii...Hits: 204
agnieszkaP  
12-06-2006 11:44
[     ]
     
nie

wiem co ci napisac, wiec napisze to co ja sama slysze wokol(od jekis 6 miesiecy wciaz to

samo), ze musisz byc silna, ze dasz rade, musisz isc do przodu, patrzec w przyszlosc,

pozegnac sie ze swoim aniolkiem i pozwolic mu odejsc, ze bardzo bardzo mi przykro...powiem

ci jeszcze tylko, tak zupelnie juz od siebie, ze naprawde bardzo mi przykro, ze czuje sie

taka bezsilna wobec twojego bolu, bo chociaz doskonale wiem co przezywasz, to nie wiem co

powiedziec. daj sobie czas.zobaczysz,za pol roku(tu gdzie ja teraz jestem) jest troszeczke

lepiej.masz troche wiecej sily, czasami nawet gdzies tam pojawia sie malenka nadzieja, ze za

pol roku znowu bedzie troszeczke lepiej. i chociaz ciagle jest ci bardzo, ale to bardzo zle,

to powolutku uczysz sie zyc OD NOWA. uczysz sie robic sobie sniadanie, uczysz sie cieszyc

nowa bluzka...tylko zamiast robic zdjecia swojemu dziecku robisz zdjecia kwiatkow w ogrodzie

i niebieskiego nieba...badz dobra dla twojej coreczki(tak ci jej zazdroszcze!),ona stracila

braciszka.rozumie jeszcze mniej od ciebie.moze wyslij ja gdzies na wakacje, zebys ty mogla

wyplakac sie bez wzbudzania w niej poczucia winy...(*) 


  Temat Autor Data
  Dojrzałam do opisania mojej historii... sasha 31-05-2006 15:33
  Re: Dojrzałam do opisania mojej historii... aniao3 01-06-2006 00:22
  Re: Dojrzałam do opisania mojej historii... zorka 01-06-2006 15:46
  Re: Dojrzałam do opisania mojej historii... Anka 01-06-2006 17:20
  Re: Dojrzałam do opisania mojej historii... marta4a 01-06-2006 21:47
  Re: Dojrzałam do opisania mojej historii... Joasia 09-06-2006 21:30
*  Re: Dojrzałam do opisania mojej historii... agnieszkaP 12-06-2006 11:44
  Re: Dojrzałam do opisania mojej historii... kfiatek 09-01-2007 23:50
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora