dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Dawno mnie tu nie było.Hits: 98
PM  
16-10-2017 23:13
[     ]
     
Witaj Kropeczko,

Poruszyła mnie Twoja historia i postanowiłam napisać do Ciebie.

Ciesze się, że masz przy sobie mężczyznę, który idzie z Tobą przez życie, wspiera i kocha. To ogromne szczęście. Ja właśnie w tych najgorszych momentach życia tak naprawdę doceniłam jak ogromnym skarbem są ludzie. Najbliżsi. Nie wiem czym byłoby moje życie bez miłości. Nie miałoby sensu. Dbaj o ta miłość i pamiętaj - jesteś silna i warta tego uczucia. Nie wątp w to. Nie przestawaj walczyć o swoj uśmiech. Nie przestawaj walczyć o serdeczność jaka w sobie mialas. Jesteś naznaczona ranami i bliznami. Wiem, że takie wydarzenia zmieniają nas, ale wierzę ze możesz być taka jaka siebie lubiłas. Wierzę w to. Ja codzień powtarzam sobie, że muszę walczyc dla swojego Synka, żeby mógł spoglądać na mnie i być ze mnie dumnym. I walczę o swoj uśmiech i uśmiech mojego męża, właśnie dla nich - dwóch najważniejszych mężczyzn w moim życiu - dla mojego męża i Synka w niebie.

Kochana, jakkolwiek rozwiąże się kwestia grobu, pamiętaj proszę, ze swoje dzieci masz w sercu i one zawsze są przy Tobie. Możesz zapalić im również swieczuszke w domu albo w kościele. A na grób przyjaciela pójdziesz jak będziesz gotowa. Daj sobie czas.

"Z cierpienia wychodzą najsilniejsze dusze, a największe charaktery naznaczone są bliznami".

Dużo siły w tej walce.

Pozdrawiam
PM 

Ostatnio zmieniony 17-10-2017 08:23 przez PM

  Temat Autor Data
  Dawno mnie tu nie było. MAŁAKROPECZKA 15-10-2017 22:14
  Re: Dawno mnie tu nie było. jolek 16-10-2017 21:40
*  Re: Dawno mnie tu nie było. PM 16-10-2017 23:13
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora