dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Kolejny raz....przypadek, pech?Hits: 175
julia29  
28-06-2013 14:09
[     ]
     
Dziękuję Ci bardzo za odpowiedz. Właśnie przeglądam wszystkie badania, które miałam po pierwszej i drugiej ciąży, wtedy trochę ich było, niektóre się powtarzają. Wydaje mi się, że nie miałam badań w kierunku zespołu antyfosfolipidowego,z tego co czytam w internecie trochę ich jest i nie wiem czy wszystkie trzeba zrobić. muszę zapytać o to lekarza. Sama nie wiem czy zaufać lekarzowi czy robić badania na własną rękę. Wiem, że nie jest to pierwszy lepszy lekarz tylko znany fachowiec więc może nie drążyć tematu. Z tego co piszesz miałaś zrobione dużo badań i tak naprawdę nic nie wykazały. Z drugiej strony nie chce czekać na kolejną stratę i dopiero wtedy zacząć badania. Oj jakie to wszystko trudne.
Z całego serca życzę Ci żeby tym razem wszystko się udało i wierzę, że tak będzie. Trzymam mocno kciuki. Pamiętam jak właśnie w grudniu pisałyśmy obie, że mamy puste jajo płodowe i w ten sam dzień byłyśmy na łyżeczkowaniu. Mam nadzięję, że tak jak u Ciebie moja kolejna ciąża będzie prawidłowa. Życzę Ci mimo wszystko dużo spokoju i wiary, że będzie dobrze. Trzymaj się. Pozdrawiam 


  Temat Autor Data
  Kolejny raz....przypadek, pech? julia29 28-06-2013 12:10
  Re: Kolejny raz....przypadek, pech? DarMa 28-06-2013 13:00
*  Re: Kolejny raz....przypadek, pech? julia29 28-06-2013 14:09
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora