dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Kolejny raz....przypadek, pech?Hits: 447
julia29  
28-06-2013 12:10
[     ]
     
Dziewczyny straciłam kolejną ciążę. Do 6 tygodnia było ok. Zarodek było widać ale serduszka nie usłyszałam. Jestem po zabiegu. Mój lekarz nie zlecił mi żadnych badań, mówi żeby dalej próbować. A ja się strasznie boje, że znowu będzie coś nie tak. Asię straciłam przy porodzie w 41 tygodniu książkowej ciąży przez odklejenie łożyska. Później w 12.2011 miałam puste jajo płodowe. No i teraz kolejna strata. Nie wiem czy rzeczywiście mam strasznego pecha czy coś jest nie tak. Chodzę do podobno bardzo dobrego lekarza ale sama nie wiem co mam myśleć. Wkońcu to drugie poronienie z rzędu. Lekarz mówi, że nie zleca mi żadnych badań bo pierwsza ciąża była donoszona bez rzadnych komplikacji. Teraz brałam duphaston, luteinę, encorton i euthyrox( ze względu na podwyższone tsh) w pierwszej ciąży nie brałam żadnych leków, oprócz witamin i było ok a teraz 2 ciąże z lekami od początku i 2 poronienia.Strasznie się boję, że sytuacja się powtórzy. Wczoraj byłam u endokrynologa, jak mu powiedziałam, że znowu poroniłam to powiedział, że teraz to na pewno mam całą listę badań do zrobienia a ja nic nie mam. Pytał do kogo chodzę, jak mu powiedziałam to mówi, że to bardzo dobry lekarz i na pewno wie co robi.
Wiem, że niektóre z was też poroniły pare razy. Napiszcie proszę jakie badania robiłyście i jakie leki brałyście.
Pozdrawiam
Mama Asi *+20.12.2010, Aniołka 21.12.2011, Aniołka 22.06.2013 


  Temat Autor Data
*  Kolejny raz....przypadek, pech? julia29 28-06-2013 12:10
  Re: Kolejny raz....przypadek, pech? DarMa 28-06-2013 13:00
  Re: Kolejny raz....przypadek, pech? julia29 28-06-2013 14:09
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora