dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

"bezduszne" propozycje z firm ubezpieczeniowychHits: 799
Aleksandra  
07-12-2005 23:27
[     ]
     

Witajcie!
W maju 2005r. urodziłam martwą córeczkę Alinkę

39 tc. Nie żyła już od 3 dni i ja o tym wiedziałam. Poród był wywoływany. Leżałam na

oddziale położnictwa septycznego. Dokładnie 3 tygodnie po porodzie zadzwoniła od mnie pewna

pani z dużej znanej firmy ubezpieczeniowej, radośnie pogratulowała mi narodzin dziecka i

zaproponowała podpisanie polisy.... Oczywiście szok. Słyszałam o czymś takim, ale nigdy nie

pomyślałabym, że spotka mnie coś takiego. Nie muszę chyba pisać jak się poczułam. Głos mi

zamarł i zdołałam tylko wydukać, że córeczka urodziła się martwa. Pani przeprosiła i

odłożyła słuchawkę. Wiem, że nie jestem jedyną osieroconą matką, którą firmy ubezpieczeniowe

w ten sposób "uszczęśliwiły" i robią to nadal. Chciałabym jednak dowiedzieć się,

czy skala tego problemu jest duża. Ja jestem z Gdańska. A w innych miejscach? Nie dość, że

już ktoś wykrada dane matek, to jeszcze nie potrafi "sprzedać" tych właściwych. Z

doświadczenia wiem, że sprawca w zasadzie jest nie do ustalenia - przy bałaganie

dokumentacyjno-komputerowym w szpitalach do danych rodzących dostęp w zasadzie ma każdy z

pracowników. To taka inna wersja "łowców skór". Czy wiecie coś o tym

problemie?
Czekam na odpowiedź. 



  Temat Autor Data
*  "bezduszne" propozycje z firm ubezpieczeniowych Aleksandra 07-12-2005 23:27
  Re: "bezduszne" propozycje z firm ubezpieczeniowych dagmara 20-04-2006 12:59
  w Poznaniu też... zorka 26-04-2006 08:24
  Re: W Szczecinie też... Sylwia M. 26-04-2006 08:52
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora