dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Re: 07 października- odfrunęła ode mnie moja księżniczkaHits: 313
murziczek  
15-10-2005 10:25
[     ]
     
Asiu,tak jak Monisia,podziwiam Twoją madrosc.Twoja Corcia jest szczęśliwa,patrzy na

Ciebie,wie ze Ją kochasz.To,ze tęsknisz i chciałabys Ją miec przys obie,to normalne,wcale

nie egoistyczne,Ja tez chciałabym miec obok siebie mojego Synka.Nie mam.Tęsknię za Nim

bardzo,ale jestem przekonana ,ze tam,gdzie jest patrzy na mnie i wie,ze myślę o Nim

wciąz.Nie ma dobrych słow,zeby Cię pociesztyc,to niemozliwe.Ale musisz wiedziec,ze kazdy z

nas tutaj przezył podobny dramati zawsze Cię wysłucha i wesprze.Są rzeczy,ktore mogłam

pwoedziec tylko dziewczynom z foru,ktos inny by mnie nie zrozumiał albo wziął za wariatkę

lub histeryczkę.zawsze,gdy będziesz potrzebowała,gdy będzie bołało bardziej ,to pisz.samo

napisanie troszkę pomaga a wsparcie,chocby przez maila daje pociechę,naprawdę.
pozdrawiam

Cię i przytulam do serca
Iwona 
Iwona

  Temat Autor Data
  07 października- odfrunęła ode mnie moja księżniczka Asia 14-10-2005 13:48
  Re: 07 października- odfrunęła ode mnie moja księżniczka mamajaromira 15-10-2005 01:26
*  Re: 07 października- odfrunęła ode mnie moja księżniczka murziczek 15-10-2005 10:25
  Re: 07 października- odfrunęła ode mnie moja księżniczka Marcel25 15-10-2005 22:44
  Re: 07 października- odfrunęła ode mnie moja księżniczka renia 15-10-2005 22:59
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora