dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Bóg i bólHits: 287
agata38  
24-06-2009 00:59
[     ]
     
Po utracie naszych dwojga dzieci, które przyszły i odeszły w pierwszych latach naszego małżeństwa, gdy czułam tylko ból, gorycz i rozpacz, gdy nie miałam przy sobie nikogo kto przeżył śmierć własnego dziecka i umiałby przeżywać wraz ze mną żałobę, zobaczyłam Matkę Boską Bolesną, która jak nikt inny umiała przytulić mnie, wysłuchać, i trwać ze mną w cierpieniu. Zrozumiałam, że moja strata jest niczym w porównaniu do Jej straty, że mój ból jest niczym w porównaniu do Jej bólu, zrozumiałam, że moje pisklątka odeszły tak cichutko i bezwonnie jak przyszły na ten świat, a Jej Syn na Jej oczach cierpiał ogromne katusze. To Ona kazała mi żyć patrząc w przyszłość z wiarą i nadzieją, to Ona na swoim przykładzie pokazała mi, że Jej ogromne cierpienie uwieńczone zostało jeszcze większą radością i wówczas ocknęłam się z letargu i postanowiłam dalej próbować i cieszyć się światem i tym co mnie otacza. Dziś poza radością z otaczającego mnie świata cieszę się moimi wspaniałymi córeczkami i maleńkim synkiem. Dziękuję Bogu za te osiem lat małżeństwa tak okraszone ogromnym cierpieniem jak i wielką radością.
Agata 
Jaś(+1.10.2002,39tc) Maleństwo(+31.12.2002,10tc)
Marysia (5latek)
Tereska (3latka)
miała być Ula a urodził się Grześ(5miesiący)

  Temat Autor Data
  Bóg i ból iwi76 16-06-2009 16:06
  Re: Bóg i ból jola746 16-06-2009 16:50
*  Re: Bóg i ból agata38 24-06-2009 00:59
  Re: Bóg i ból mama_ani 18-05-2011 22:26
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora