dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Życzenia: kiedy powiekszy sie rodzina?Hits: 155
maria  
13-01-2008 00:24
[     ]
     
Agnieszko, tak pamietam ostatnia rozmowe. Pewnie masz racje, ze przyczyna odwlekania lezy nie tylk w syt materialnej ale i braku gotowosci psychicznej u mnie. Im dalej tym gorzej, coraz wiecej watpliwosci. Moj maz chce kolejne dziecko ale "kiedys". Narazie stanowczo tlumaczy ze to nie jest wlasciwy czas. Zgadam sie z nim, tylko czasem "pekam" gdy widze ile forumowiczek jest juz ciazy lub lada moment rodzi, moja przyjacilka oraz sasiadka wlasnie urodzila. W takich chwilach trudno. Na co dostaje zyczenia by rodzina sie powiekszyla bo wszyscy sie juz pytaja. Tylko sie usmiecham i milcze. Ale jest mi przykro. Bo ja juz urodzilam, mamy z mezem coreczke, jeszcze z kiedy wierzylismy ze "jakos to bedzie". Nie bylo. A teraz choc od tego czasu polepszylo sie materialnie naprawde nie jest wlasciwy czas, bo wiele spraw jest w trakcie, ktore byly odsuniete m.in. na czas kiedy byla Amelka.
Problem moj polega na tym ze nie mam granicy tego czekania. Moze jedna: do 30-stki (cztery lata, a juz minelo 15 m-cy). 

Ostatnio zmieniony 13-01-2008 01:39 przez mamaAmelki

  Temat Autor Data
  Życzenia: kiedy powiekszy sie rodzina? maria 04-01-2008 19:06
  Re: Życzenia: kiedy powiekszy sie rodzina? kasia-m 04-01-2008 19:59
  Re: Życzenia: kiedy powiekszy sie rodzina? aniula05 05-01-2008 15:45
  Re: Życzenia: kiedy powiekszy sie rodzina? mice'owa 09-01-2008 12:14
*  Re: Życzenia: kiedy powiekszy sie rodzina? maria 13-01-2008 00:24
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora