dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Życzenia: kiedy powiekszy sie rodzina?Hits: 186
mice'owa  
09-01-2008 12:14
[     ]
     
Mario, pisałyśmy do siebie juz jakiś czas temu, nie wiem czy mnie pamiętasz. My odkładaliśmy poczęcie kolejnego dzieciątka na ok. rok, m. in. ze względu na moją nową pracę (miałam być dyspozycyjna przez pierwszy rok). To był dla mnie bardzo trudny rok - dziewczyny z forum, które straciły dzieci w tym samym czasie po kolei zachodziły w ciaże, dziś są mamami. A ja czekałam...podtrzymywana w tej decyzji przez męża. Na całe szczęście było to na tyle krótko, że rodzina nie pytała o kolejne dziecko, tym bardziej, że my przy różnych sytuacjach dawaliśmy do zrozumienia, że na Juleczce nie poprzestaniemy :)
W ciażę zaszłam w 13 miesięcy po śmierci Juleczki - to był czas, kiedy staralibyśmy się o rodzeństwo dla Niej nawet gdyby żyła.
Nie wiem jaka jest Wasza sytuacja materialna - piszesz, że nie masz stałej pracy, ale z drugiej strony mąż już chce kolejnego Maleństwa, a więc nie może być aż tak źle (skoro on chce to znaczy że uważa iż zapewni byt powiększonej rodzinie). Może czas mu uwierzyć? Może to dzieciątko nie sprawi, że będziecie życ w skrajnej biedzie?
Praca zawsze przyjdzie...
Nie ma tutaj gotowej odpowiedzi - sama musisz podjąć tę decyzję. I odpowiedzieć sobie na pytanie czy poczęcie kolejnego dziecka odkładasz NAPRAWDĘ ze względu na pracę czy ze względu na to, że nie jesteś jeszcze gotowa psychicznie - a to już inna bajka...

Życzę powodzenia!

Agnieszka - mama Julci (*+ 14.06.2006, 41 tydz.)
i Syneczka pod sercem - 22 tydz. 
Agnieszka
mama Julki (*+ 41 tydz.), Pawełka (2 latka), Janka (*+ 11 tydz.) i jeszcze Kogoś - grudzień 2010



  Temat Autor Data
  Życzenia: kiedy powiekszy sie rodzina? maria 04-01-2008 19:06
  Re: Życzenia: kiedy powiekszy sie rodzina? kasia-m 04-01-2008 19:59
  Re: Życzenia: kiedy powiekszy sie rodzina? aniula05 05-01-2008 15:45
*  Re: Życzenia: kiedy powiekszy sie rodzina? mice'owa 09-01-2008 12:14
  Re: Życzenia: kiedy powiekszy sie rodzina? maria 13-01-2008 00:24
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora