dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Strach, że ludzie zapomną o naszych dzieciachHits: 210
berberys  
15-10-2013 18:30
[     ]
     
Mój ukochany synek Kamil,Kamilek,Kamcio a dla przyjaciół i kolegów Herki taki pseudonim.Jak sie urodził wniósł tyle radości w moim życiu,był ślicznym i spokojnym dzieckiem.Karmiłam go piersią aż 3 lat i to napewno też spowodowało że mieliśmy ze soba niesamowitą więż.Byłam samotną matką ojciec Kamcia nigdy się nim nie zainteresował więc byłam dla niego i mamą i tatą.Kamil nie miał tęż ani jednej babci ani dziadka bo moi rodzice nie zyli jak Kamcio się urodził.Mój syn miał tylko mnie i przyrodniego starszego brata.Byliśmy dla siebie bardzo dobrzy,rozumieliśmy sie bez słow.Kamil był bardzo dobrym sportowcem trenował akrobatykę ,parkur,biegi.Chciał w przyszłości studiować na AWFie.Słuchał muzyki hip-hopowej i często wołał mnie bym wysłuchała jakiegos utworu.Wyrósł na przystojnego chłopaka.Był lubiany,miał duzo kolegów i kolezanek.Miał pierwszą w swym krótkim życiu dziewczynę Angelikę i byli w sobie bardzo zakochani.Był najlepszym synem,duzo mi pomagał w domu,miał swojego kota którym się troskliwie opiekował.Był całym moim światem,do tej pory nie mogę się pozbierac po jego śmierci,nie umiem życ.A zycia pozbawiło go dwóch nastoletnich morderców.Światełka do nieba dla wszystkich naszych skarbów. 
Barbara Borowiec

  Temat Autor Data
  Strach, że ludzie zapomną o naszych dzieciach Linka 24-05-2013 11:00
  Re: Strach, że ludzie zapomną o naszych dzieciach asik667 24-05-2013 11:08
  Re: Strach, że ludzie zapomną o naszych dzieciach Klara M. 28-05-2013 21:12
  Re: Strach, że ludzie zapomną o naszych dzieciach AgaSz 14-10-2013 17:24
  Re: Strach, że ludzie zapomną o naszych dzieciach Linka 14-10-2013 19:08
  Re: Strach, że ludzie zapomną o naszych dzieciach anikia 14-10-2013 21:30
  Re: Strach, że ludzie zapomną o naszych dzieciach Magija 15-10-2013 13:25
*  Re: Strach, że ludzie zapomną o naszych dzieciach berberys 15-10-2013 18:30
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora