dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> PORONIENIE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: potraktować jak człowiekaHits: 182
kasiaw77  
01-10-2013 09:22
[     ]
     
Witaj!
Dziękuję za okazane zrozumienie. Wczoraj były moje urodziny, takie których nie zapomnę. Odebrałam ciałko mojego dziecka i załatwiłam wszystkie formalności. Byłam sama bo mąż został z naszą małą córeczką. Załatwianie w szpitalu było najgorsze i tego już pamiętać nie chcę, w pozostałych miejscach spotkałam się ze zrozumieniem i życzliwością. Zgłosiłam synka, bo taką mu nadaliśmy płeć, nadałam imię, wybrałam miejsce pochówku. Mieszkam na wsi gdzie poglądy ludzi są jakie są, chcę uniknąć komentarzy, zdecydowałam się pochować Mareczka w pobliskim mieście z którego pochodzę, nie chcę aby ktoś grzebał w mojej ranie która tak boli. Mam nadzieję że mentalność ludzi się zmieni, że nie będą traktować małego człowieka jak przypadek medyczny. Słyszałam nawet od kobiet które przez to przeszły "nie myśl-tak miało być", jak mam nie myśleć o swoim dziecku, które nawet słońca nie zobaczyło. Czasem w złości mam ochotę się zapytać - czy kobiecie która utraciła męża mówi się "nie myśl, znajdziesz innego". Ale są ludzie jak Ty, jak inne Mamy, jak Pani Bienkiewicz z funadcji... W czwartek pogrzeb mojego dziecka, dziecka które zmieniło moje życie tak samo jak zmieniło je życie moich trojga ziemskich dzieci, a nawet bardziej. Ściskam Cię mocno i dziękuję że napisałaś, że dzielisz się swoim bólem ze mną i z innymi Mamusiami Aniołków.
Kasia 


  Temat Autor Data
  potraktować jak człowieka kasiaw77 19-09-2013 15:22
  Re: potraktować jak człowieka Ryba2508 19-09-2013 18:30
  Re: potraktować jak człowieka Linka 23-09-2013 16:18
  Re: potraktować jak człowieka konarka 28-09-2013 22:20
*  Re: potraktować jak człowieka kasiaw77 01-10-2013 09:22
  Re: potraktować jak człowieka konarka 02-10-2013 10:41
  Re: potraktować jak człowieka gatta1981 05-10-2013 21:09
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora