dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> PORONIENIE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Czy potraktowano Cię źle, gdy umierało/ umarło Twoje dziecko?Hits: 433
Kasia91  
11-01-2013 08:28
[     ]
     
Poroniłam 4 stycznia tego roku. Zostałam bardzo źle potraktowana w szpitalu ( ZOZ Szpital Wielospecjalistyczny w Gliwicach ) Na izbę przyjęć trafiłam po 23, lekkie krwawienie, USG nie wykryło zagrożenia, serduszko mojego aniołka biło. Niestety lekarz zamiast zatrzymać mnie w szpitalu na obserwacji wysłał mnie do domu, nie ustalił przyczyny krwawienia 4 godziny później mój aniołek już nie żył. W szpitalu powiedzieli że nie mogę go pochować bo to 4 cm płód. To moje dziecko, maleńka istota której biło serce nie mieli prawa zabronić mi godnie go pochować. Gdyby lekarz nie odesłał mnie do domu mój aniołek by żył bo przecież 4 godziny przed tragedią było z nim wszystko w porządku, na pewno mogliby mi jakoś pomóc ale lekarza bardziej interesowało to że nie mam ubezpieczenia i że niby działał w moim interesie?! Moim interesem było to aby moje dzieciątko żyło!!! Przysięgali przede wszystkim nie szkodzić... 


  Temat Autor Data
  Czy potraktowano Cię źle, gdy umierało/ umarło Twoje dziecko? Ryba2508 18-10-2012 10:02
  Re: Czy potraktowano Cię źle, gdy umierało/ umarło Twoje dziecko? piotruś 02-11-2012 20:39
*  Re: Czy potraktowano Cię źle, gdy umierało/ umarło Twoje dziecko? Kasia91 11-01-2013 08:28
  Re: Czy potraktowano Cię źle, gdy umierało/ umarło Twoje dziecko? Ryba2508 11-01-2013 22:09
  Re: Czy potraktowano Cię źle, gdy umierało/ umarło Twoje dziecko? ReniaR 22-01-2013 15:54
  Re: Czy potraktowano Cię źle, gdy umierało/ umarło Twoje dziecko? basias 17-10-2013 17:10
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora