dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> PORONIENIE
Nie jesteś zalogowany!       

Czy potraktowano Cię źle, gdy umierało/ umarło Twoje dziecko?Hits: 1288
Ryba2508  
18-10-2012 10:02
[     ]
     
Witajcie!
Jestem jak wiele z Was mamą Aniołka Kubusia.
Miałam to ogromne szczęście, że w całej tej mojej tragedii potraktowano mnie jak matkę której umiera i umarło dziecko a nie jak kolejny przypadek poronienia.
Mój Kubuś był dzieckiem a nie płodem.
Mogłam pożegnać się ze swoim dzieckiem...

Wiem, że wiele z Was ma przykre wspomnienia ze szpitalem, z lekarzami, z pielęgniarkami, z całą procedurą.
Być może nie wiedziałyście, że możecie odebrać swoje dzieci...
Jeżeli któraś z Was spotkała się ze złym traktowaniem to bardzo proszę opiszcie to i wyślijcie na adres:

fundacjanazaret@o2.pl

Nie możemy cofnąć czasu ale możemy coś z tym zrobić, pokazać innym, że szpital, lekarz, pielęgniarka źle traktują Aniołkowe Mamy!!!!
Powiedzmy, że się z tym nie zgadzamy!!!!
Nie chodzi o to, żeby wytaczać komuś proces tylko głośno powiedzieć TAK NIE MOŻNA!!!!!!!!
Zróbcie to dla naszych Aniołków, dla innych Mam Aniołkowych...
Adres mailowy jest do kobiety, która zajmuje się złym traktowaniem mam, które tracą dzieci.
Prosi was tylko o Waszą historię- możecie zostać anonimowe. 


  Temat Autor Data
*  Czy potraktowano Cię źle, gdy umierało/ umarło Twoje dziecko? Ryba2508 18-10-2012 10:02
  Re: Czy potraktowano Cię źle, gdy umierało/ umarło Twoje dziecko? piotruś 02-11-2012 20:39
  Re: Czy potraktowano Cię źle, gdy umierało/ umarło Twoje dziecko? Kasia91 11-01-2013 08:28
  Re: Czy potraktowano Cię źle, gdy umierało/ umarło Twoje dziecko? Ryba2508 11-01-2013 22:09
  Re: Czy potraktowano Cię źle, gdy umierało/ umarło Twoje dziecko? ReniaR 22-01-2013 15:54
  Re: Czy potraktowano Cię źle, gdy umierało/ umarło Twoje dziecko? basias 17-10-2013 17:10
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora