dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> TO CO CIESZY
Nie jesteś zalogowany!       

Kochany synku to najsmutniejsze moje święta.Hits: 794
tomaszsz  
24-12-2009 22:37
[     ]
     
Kochany synku odszedłeś kilka miesięcy temu w Twoim grobie pogrzebałem całą nadzieję i serce. Dzisiaj wigilia stałem przy twoim grobie czekając na pierwszą gwiazdkę bo chciałem abyśmy razem rozpoczęli święta. Gdy opustoszał cmentarz byliśmy ja i Ty wiedziałem że jesteś blisko a jednak tak daleko ,chciałbym abyś wiedział jak bardzo mi na Tobie zależy i jak Cię kocham. Płakałem jak dziecko bo nie potrafię udawać przy Tobie że jestem twardy ,moje kochane dziecko jestem zawsze z Tobą w moich myślach tak chciałbym poczuć ciepło twojego oddechu i usłyszeć Twój głosik i przytulić Cię , chciałem tak wiele Ci dać i pokazać. Wszystko mi się rozpadło w jednej chwili nigdy Cię kochany KAJTUSIU nie zapomnę zawsze będe z Tobą. Mówią że czas leczy rany ale mnie to chyba nie dotyczy i nic nie może naprawić pękniętego serca. Dzisiaj wigilia taki rodzinny magiczny wieczór , dzieci dostają prezenty a ja palę znicze na Twoim grobie a tak bardzo chciałbym przekazać Ci prezent od Mikołaja jest tak pięknie poszlibyśmy na sanki ,ulepilibyśmy bałwana niestety mogę być przy Tobie przychodząc do tego smutnego miejsca jakim jest cmentarz. Chciałbym wszystkim rodzicom aniołków życzyć wytrwałości i ukojenia złamanych serc , nigdy nie zapominajmy o naszych skarbach. Wesołych Świąt. 


  Temat Autor Data
*  Kochany synku to najsmutniejsze moje święta. tomaszsz 24-12-2009 22:37
  Re: Kochany synku to najsmutniejsze moje święta. atusia13 28-12-2009 13:37
  Re: Kochany synku to najsmutniejsze moje święta. patrycja grzybowska 29-12-2009 23:26
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora