dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> CIĄŻA PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Stres związany z pracąHits: 162
akemii  
08-01-2016 12:32
[     ]
     
MH mi dopiero kończy się dzisiaj macierzyński, i poprosiłam męża żeby dzisiaj zadzownił przekazać że nie biorę urlopu tylko l4 i nie wiem kiedy wróce, bo właśnie u mnie też jest dziwnie i taka praca że lepiej jak się wróci to wrócić a nie znów zachodzić w ciąże wiem jak ciężko było mi pójść na l4 w ciąży i co mi szef powiedział dlatego nie chcę go na razie widzieć a z mężem chcemy się nie długo starać boję się cholernie, więc ja, szefa będę zwodzić ale też się boję tego wszystkiego i na razie czuje że nie pociągne tego stresu z pracy psychicznie a zaś nie mogę go zbyt zwodzić bo musi się przygotować na mój powrót... Jakby to powiedzieć wracając do tematu ludzie boją się odzywać bo nie wiedzą czy jesteśmy na to gotowi i lepiej udawać jakby tego nie było ;/ ja też się boję pierwszego przyjścia nawet na rozmowę jak dziewczyny zareagują niby są myślami ze mna ale nie odważyły się jeszcze do mnie napisać przekazują czasem pozdrowienia przez moją dobrą koleżankę,i wiem że im i nam jest ciężko,,,, a co myślą inni o naszej kolejnej ciąży eh wiesz co podnieś głowę do góry i ciesz się powinni tym bardziej nam życzyć tych dzieci niż oceniać czy za wcześnie czy też nie oni nie wiedzą jak się czujemy i też nie wiedzą jaki podwójny strach przeżywamy żeby sytuacja się nie powtórzyła po raz kolejny... ja sobie wmawiam że teraz przecież musi być inaczej i że mamy "wtyki w niebie" bo Franuś nad nami teraz na pewno czuwa ale niczego sobie teraz nie wyobrażam . Trzymam kciuki za Ciebie :* 
-- 41 tc Aniołek Franek :* 14.11.2015r.-- Tak bardzo Tęsknie
http://mama-aniolka90.blog.pl/
http://mama-aniolka90.blogsp

  Temat Autor Data
  Stres związany z pracą Karolina92 05-01-2016 17:16
  Re: Stres związany z pracą iwona0489 05-01-2016 18:51
*  Re: Stres związany z pracą akemii 08-01-2016 12:32
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora