dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Kolejny pogrzebHits: 813
Sylwia G  
23-12-2009 22:11
[     ]
     
Syneczku

jutro bardzo ciężki dzień tzn.każdy dzień od Twojego odejścia Aniołeczku jest ciężki,każdy

przepełniony jest bólem,cierpieniem,smutkiem,żalem i tęsknotą.Wciąż nie mogę uwierzyć w to

że jutro nie będzie Cię z nami a zaczynają się święta przecież miałeś już być z nami,to tak

strasznie boli nie wyobrażam sobie tego miało być tak pięknie a nie będzie.Jutro jest też

pogrzeb Twojego dziadka,pewnie już się z Nim spotkałeś,zazdroszczę Mu tego.24 to dzień

urodzin Twojego Tatusia myślałam że to szczęśliwa data bo bardzo kocham Twojego tatusia i

dzięki Niemu mam Ciebie ale to koszmarna liczba bo to data Twojego odejścia Aniołku a teraz

jeszcze dzień pogrzebu Twojego dziadzia noi jutro wigilia.A ja na tym pogrzebie oprócz

trumny z Twoim dziadkiem Syneczku będę widziała Twoją białą trumienkę i wszystko co zostanie

powiedziane będę wiązała z Tobą i na samą myśl o tym łzy cisną się do oczu a będzie jeszcze

to trzeba przeżyć.Potem pojedziemy do Ciebie Aniołeczku na cmentarz,podzielimy się opłatkiem

i chyba mi serce pęknie.Tak strasznie Ciebie brak kochanie tak strasznie mi zle,tak

potwornie tęsknię i tak bardzo mocno Cię kocham.Brakuje mi słow bo słowa to za mało żeby

wyrazić to co czuję.Dodaj nam sił Mateuszku,jutro Twój Tatuś będzie żegnał swojego Tatusia a

ja teścia ale cały czas będę miała Ciebie przed oczami Skarbie i Twoją trumienke bo jesteś

dla mnie najważniejszy.Światełka dla Ciebie do samego nieba mój

Skarbeńku(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)i wesołych świąt Syneczku mam nadzieję że dla Ciebie

będą wesołe i dostaniesz górę prezentów,ja prezenty dla Ciebie postawię na grobku z wielkim

bólem że to nie będą takie prezenty jakie powinnam teraz kupować,że nie mogę dać Ci ich

osobiście.Kończę Synuniu bo łzy już lecą i zlewają litery pamiętaj że jestem przy Tobie

całym sercem,myślami całą sobą i zawsze będę.Twoja mama.
Mama Aniołka

Mateuszka(*18.10.2009)(+24.10.2009) 
Sylwia Gorczynska

  Temat Autor Data
*  Kolejny pogrzeb Sylwia G 23-12-2009 22:11
  Re: Kolejny pogrzeb Ewa Romańska 23-12-2009 22:26
  Re: Kolejny pogrzeb angel.mp 23-12-2009 23:38
  Re: Kolejny pogrzeb sylwia1975 29-12-2009 16:37
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora