dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

miesiąc po stracie córeczki - wcale nie lżej...Hits: 554
kasia-tomek-amelka  
10-08-2009 12:22
[     ]
     
Wczoraj minął miesiąc od narodzin i zarazem

śmierci mojej córeczki - Amelki. Czas wcale nie leczy ran, pozwala tylko jako tako

funkcjonować.. Ból po stracie dziecka jest ogromny i nie da się tego wyrazić żadnymi słowami

czy gestami - trzeba nauczyć się z tym żyć.. tylko ja nie wiem jak.. Czy kiedykolwiek się

tego nauczę? Czy wstanę któregoś dnia z uśmiechem na twarzy, a ból nie będzie rozrywał mi

serca na strzępy? Czy kiedyś jeszcze będę szczęśliwą mamą, nie będę żyła w strachu o

następne dziecko? Dziś ciągle mam przed oczami lekarza, który mówi mi że nie może nic zrobić

.. Widzę na Usg jak Amelka się nie rusza... Słysze jak krzyczę - błagam żeby ją ratować!!!

Dlaczego te okropne wspomnienia towarzyszą mi co dzień? Czy kiedyś znów zacznę normalnie żyć

- nie będę bała się zamknąć oczu, wyjść na ulicę..? Czy będę potrafiła wrócić do pracy,

gdzie kilka koleżanek jest w ciąży i lada moment urodzą? Narazie nie mam tyle siły by wyjść

z domu na ulicę.. Mieszkam na "wsi" - od czerwca urodziła się tu 3 dzieci, każdy

wiedział że jestem w ciąży, ale nie wiem czy wiedzą o... Boje się wyjść, bo może ktoś

zapyta, a ja nie wytrzymam... Ostatnio byłam z mężem w sklepie - młode małżeństwo szło z

dzieckiem w wózku - chciałam to dziecko zabrać, przytulić... Wiem, że tak nie wolno, ale to

silniejsze ode mnie.. Tak bardzo mi jej brak i tak bardzo jest żle bez Małej...

mama

aniołka - Amelki

target="_blank">http://amelkaptaszek.pamietajmy.com.pl
 


  Temat Autor Data
*  miesiąc po stracie córeczki - wcale nie lżej... kasia-tomek-amelka 10-08-2009 12:22
  Re: miesiąc po stracie córeczki - wcale nie lżej... smutna mama 10-08-2009 12:47
  Re: miesiąc po stracie córeczki - wcale nie lżej... aga 10-08-2009 12:54
  Re: miesiąc po stracie córeczki - wcale nie lżej... Ineczka 10-08-2009 16:57
  Re: miesiąc po stracie córeczki - wcale nie lżej... Mamona 11-08-2009 09:12
  Re: miesiąc po stracie córeczki - wcale nie lżej... Werka 17-08-2009 07:53
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora