dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Re: "no tak Ty zawsze miałaś pecha"Hits: 483
aka  
11-06-2006 23:21
[     ]
     
Wiesz co ,

Neli, postaraj sie nie przejmowac tym, co gadaja glupi ludzie, oni nawet nie zdaja sobie

sprawy z tego, co mowia, starajac sie nas pocieszyc, kazdy daje rady na miare wlasnych

doswiadczen. Pewnie, jesli jedynym zmartwieniem twojej kolezanki sa odrosty na glowie i brak

czerwonej sukienki w szafie, to na pewno jedyna rzecza, ktora jest w stanie poprawic jej

humor jest wyjscie do fryzjera i na zakupy. Nie chce cie martwic, ale moze czeka cie jeszcze

niejeden komentarz w tym samym stylu. Ja chyba nigdy nie zapomne, jak przed kosciolem, po

mszy za pamiec naszego synka, gdy odbieralismy kondolencje od znajomego, ktory ma rocznego

syna, moja tesciowa podeszla do nas i mowido mojego meza "tylko nie zapomnij dac mu

prezent, ktory dla malego kupilam i zostawilam u was w domu". Pogrzeb mojego dziecka, a

ona nam przypomina, zebysmy przekazali prezent innemu niemowlakowi! Albo jeszcze raz moja

tesciowa (nasz synek zyl 30 dni i codziennie jezdzilismy do niego do szpitala):"To

musialo byc bardzo trudne - musiec codziennie jezdzic do szpitala" - dla niej nie bylo

trudne to , ze patrzylismy, jak umiera nasze dziecko, tylko to , ze trzeba bylo jezdzic

codziennie do szpitala! Normalnie jest to poczciwa kobieta, ale tu przeszla sama siebie!

Wtedy dozslam do wniosku, ze niektorzy ludzie nawet nie zdaja sobie sprawy z ich ignorancji

lub glupoty. I dlatego trzeba wziac kilka glebszych oddechow, powiedziec sobie, ze oni sa

nieswiadomi tego, co przed chwila powiedzieli i sprobowac sie nie stresowac, jesli sie

uda...
Zreszta ty sama wiesz, co jest dla ciebie najlepsze i ze tu nie chodzi po prostu o

poprawe humoru. Boze, zeby to bylo takie proste!
Trzymaj sie cieplo i nie zapominaj, ze

nie jestes sama!
aneta, anielska mama 
--------------------
aneta

mama Matyldy i aniolkowa mama Kruszynki (12tc kwiecien 2005) i Louis (29tc 21.02.06-22.03.06) oraz malej dziewczynki pod sercem


  Temat Autor Data
*  Re: "no tak Ty zawsze miałaś pecha" aka 11-06-2006 23:21
  Re: "no tak Ty zawsze miałaś pecha" edi7 12-06-2006 08:22
  Re: "no tak Ty zawsze miałaś pecha" ewcia poławska 12-06-2006 09:10
  Re: "no tak Ty zawsze miałaś pecha" aka 12-06-2006 09:23
  Re: "no tak Ty zawsze miałaś pecha" mandi.mucha 12-06-2006 14:10
  Re: "no tak Ty zawsze miałaś pecha" mandi.mucha 12-06-2006 14:08
  Re: "no tak Ty zawsze miałaś pecha" mandi.mucha 12-06-2006 14:03
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora