dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

STRACIŁAM dwoje dzieciHits: 781
luśka  
02-05-2006 23:34
[     ]
     
Witajcie jestem nowa na forum dopiero

dzis podjełam decyzje o tym ze sie zaloguje .Mam dopiero 29 lat a juz mam za sobą pogrzeb

moich dwoch aniołeczkó Jasia i Basi.Moze zaczne od poczatku w 1999 szczęsliwie wyszłam za

mąż,piekna podróż i zycie we dwoje nie zapawiadajaće zadnych tragicznych wydarzxeń .Po dwóch

latach małżenstawa przyszła na świat nasza córunia sliczna Marysieńka.W tej chwili ma 4 i

pól lataka.Po prawie 3 latach zdecydowałiśmy sie na kolejne dziecko bylismy pewni ze wszytko

będzie dobrze i nasze dziecko urodzi sietak ja marysia o czasie piękne i zdrowe ,Tak jednak

sie nie stałó w 28 tyg ciażu urodziłam Jasie zył 9 dni.Poród przedwczesny był spowodowany

niewydolnoscia cieśniowo szyjkowa,przedwczesne rozwarcie co w konsekwencjji wywołało

poród.Cały czas żyliśmy żaliwą nadzieja zę nasz synek bezie żył ,Pan Bog jednak zdecydował

inaczej.Po tym wszytkim nie mogłam dojsć do siebie wydawałó mi sie zę wszytko co robie jest

bez sensu,nie mogłam jednak całkiem sie załamać poniewac miałam i mam dzieki Bogu moją

coreczkę .Chciałam jak najszybciej zajsc w kolejną ciażę i tak sie stałó po 3 msc okazałó

sie zę jestem w ciaży.Radosć była złócona lękiem ale zarazem nadzieją ze tym razem będzie

inaczej.Jednak myliliśmy sie Basiunia przyszła na świat w 23 tyg ciaży zmarła od razu.Jestem

mama 4i poł letniej Marysieńki która jest dla mnie wszytkim ,razem z mężęm odwiedzamy grób

naszych aniolęczków i cały czas sobie zadajemy pytanie dlaczego???nie ma na nie

odpowiedzi.Pragniemy mieć dzieci ,cały czas mamy nadzje i nia zyjemy.Jesli ktoś ma podobne

zdarzenia bardzo proszę o kontakt szukam przyjaznej duszy która zrozumie co czuje.Pozdrawiam

wszytkich bardzo mocno i zwrazcam sie do wszytkich abyśmy nie tracili nadzieji bo tak

naprawdę tylko ona daje nam siłę do dalszego zycia 


  Temat Autor Data
*  STRACIŁAM dwoje dzieci luśka 02-05-2006 23:34
  Re: STRACIŁAM dwoje dzieci makarka 02-05-2006 23:59
  Re: STRACIŁAM dwoje dzieci Sylwia M. 03-05-2006 08:39
  Re: STRACIŁAM dwoje dzieci edi7 03-05-2006 11:36
  Re: STRACIŁAM dwoje dzieci ulapola 04-05-2006 09:53
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora