dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Straciłam dzieckoHits: 2377
kasia__  
29-04-2006 20:03
[     ]
     
Witajcie, jest mi tak okropnie żle i

nie mam z kim podzielić sie tym co czuję. Straciłam dziecko w 24tc we wtorek 18 kwietnia

2006. Zaczęło sie od tego że poszłam na kontrolne badanie usg w 22 tc i tam dowiedziałam się

koszmarnej wiadomości że nie ma wód płodowych tzn stwierdzono małowodzie przyczyny mogły byc

dwie albo wyciek wód płodowych albo chore nerki dzidziusia, lekarz nie stwierdził

jednoznacznie przyczyny tylko powiedział że jest bardzo żle jak nie ma na tym etapie ciązy

wód i skierował mnie na dalsze badania do innych specjalistów, to wszystko był jeden wielki

koszmar na dzień dzisiejszy nawet nie umiem o tym pisać bo wszystko mam w głowie jeszcze

takie chaotyczne, wtedy jeszcze nie byłam sama miałam bliską mi osobę, ojca dziecka mieliśmy

się pobrać, układalismy juz sobie życie. Dziś jestem sama bez dzidziusia i bez tej drugiej

bliskiej mi osoby, która bardzo kocham. Dziś już też wiem że dzidziuś był zdorowy że to był

brak wód, zrobiono mi zabieg amnioinfuzju czyli uzupełnienia wód płodowych ale one wyciekły,

nie wiem na dzień dzisiejszy czemu one wyciekły dopiero 2 dni po zabiegu, na wiele pytań nie

znam jeszcze odpowiedzi i nie umiem jeszcze o tym wszystkim mówić, chciałam sie tylko z Wami

podzielić strata dziecka i ogromna pustką jaka mi pozostała. Czuje się bardzo samotna po

stracie dziecka może samotna nie do końca bo mam wokól bliskich którzy mi pomagaja ale

napewno czuję sie osamotniona, brak mi tej drugiej osoby, której wiem że też jest ciężko.

Pozdrawiam wszystkie dziewczyny w które znajdują sie podobnej sytuacji do mojej :( 


  Temat Autor Data
*  Straciłam dziecko kasia__ 29-04-2006 20:03
  Re: Straciłam dziecko aniao3 29-04-2006 21:58
  Re: Straciłam dziecko dagmara 29-04-2006 22:01
  Re: Straciłam dziecko monika 29-04-2006 22:06
  Re: Straciłam dziecko sasha 29-04-2006 23:22
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora