dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Nie wiem co mam myśleć.Hits: 620
Magda  
23-11-2005 10:35
[     ]
     
Gdy poznałam Krzyśka- mojego męża-

miałam niecałe 20 lat. Zakochaliśmy się w sobie od pierwszego wejrzenia.Jak to młodzi i

nieodpowiedzialni( według rodziców) postanowiliśmy że będziemy mieli dziecko. Teraz z

perspektywy czasu patrząc cieszę się że tak to wszystko się ułożyło. Na początku maja po

zaledwie 3 iesięcznej znajomości okazało się że jestem w ciąży.Bardzo się na tą wiadomość

ucieszyliśmy.Mieliśmy po 20 lat i byliśmy pełni szczęścia i radości. Niestety tuż przed

dniem Matki zaczęłam krwawić.Dodam że ciąża została potwierdzona przez lekarza i miałam

nawet zdjęcie usg malutkiej 3 tygodniowej fasolki. Właściwie to nie wiem który to był

tydzień ciąży.Zaraz gdy zobaczyłam krew pojechaliśmy z moją mamą do ginekologa , który

stwierdził ciążę , i zrobił mi usg. Stwierdził iż nie ma już w macicy zarodka ( że nic nie

widzi). Byliśmy załamani. Mama zaczęła mi wmawiać że wcale nie byłam w ciąży- że tylko okres

mi się spóznił. Mam do Was pytanie- Co sądzicie na ten temat? Byłam w ciąży czy nie? Nurtuje

mnie to bardzo. Czy lekarz mógł się pomylić? W każdym razie chciałabym poznać wasze opinie.

Teraz mam 24 lata i 3,5 letnią piękną córusię którą poczęliśmy 3 miesiące po tym wydarzeniu.

Chciałabym wiedzieć czy miała starszą siostrę lub braciszka. Proszę Was bardzo o opinię.

Pozdrawiam Magda Kleszcz 
mama Ciuściusia-Maciusia (13.01.2008-24.03.2008)

  Temat Autor Data
*  Nie wiem co mam myśleć. Magda 23-11-2005 10:35
  Re: Nie wiem co mam myśleć. kasia 23-11-2005 12:01
  Re: Nie wiem co mam myśleć. Magda 23-11-2005 12:11
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora