dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ARCHIWUM
Nie jesteś zalogowany!       

Witam wszystkich serdecznie!!Hits: 537
asiam  
07-11-2005 08:13
[     ]
     
wcześniej bywałam na waszej

stronie ale tylko czytałam artykuły i inne tematy.Jestem mamą malutkiej Aduni którą miałam

tylko dwa dni moja córeczka miała bardzo poważną wadę serduszka HLHS.Teraz został ból i

cierpienie które czasem niema końca.Najbardziej irytuje mnie to że choć minie 18 miesięcy od

odejścia naszej kochanej córeczki ludzie myślą ,że to po sprawie zapomniała i jest już

wszystko ok.Najbardziej mnie to boli że zapomnieli o moim dziecku tak jakby nigdy jej nie

było.Dlaczego tak ludzie uciekają od tego tematu i co zatym idzie zadają mi jeszcze większy

ból i cierpienie.Ta sytuacja nie dotyczy tylko nas rodziców po stracie ale także rodfziców

dzieci chorych.Wczoraj układając swoje notatki z lat szkolnych odnalazłam pracę o

cierpieniu.Pisałam tak: Każdy przejdzie drogę ciernistą,pagórkami i wzniesieniem,lecz

nadejdzie dzień w którym roświetli nam się droga,będzie świetlista dla każdego z nas.Gdy

cierpimy,cierpimy z miłości".Nigdy nie myślałam że w tym cierpieniu będe ja i moja

rodzina .Czytając całość taj pracy doszłam do wniosku ,że jest to moja historia którą

przechodze i jest wzniesienie i pagórki i droga jeszcze długa i narazie niema tam

światła.Pozdrawiam wszystkich. 


  Temat Autor Data
*  Witam wszystkich serdecznie!! asiam 07-11-2005 08:13
  Re: Witam wszystkich serdecznie!! jaewa1 07-11-2005 10:52
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora