dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

Podziękowania za rekolekcje w GdyniHits: 446
natkaszczerbatka  
24-03-2011 10:48
[     ]
     
Chciałam w imieniu swoim i (mam nadzieję) imieniu rodziców, którzy pojawiają się na forum Dlaczego podziękować za rekolekcje, które odbyły się ostatnio w Gdyni. Podziękować wszystkim osobom, dzięki którym one się odbyły (również moim sympatycznym koleżankom ze wspólnoty trójmiejskiej)

Chciałam jednocześnie podziękować o.Grzegorzowi, o. Marcinowi i ks.Janowi za to, że zajęli się tematem śmierci dzieci. Właściwe podjęcie tak trudnego jednak tematu wymaga wielkiej mądrości, otwartości i pokory. I to jest wielka ulga dla nas słyszeć słowa, które usłyszeliśmy z ust Ojców i Księdza zarówno w czasie konferencji, spotkań, jak i w trakcie rozmów indywidualnych.

Często jesteśmy niezbyt dobrze traktowani z naszym bólem przez osoby duchowne dlatego takie rekolekcje są jak prawdziwy balsam na obolałe serce i duszę.

Kiedy mówimy lub piszemy, że jesteśli źli na Boga, że straciliśmy w niego wiarę, kiedy zadajemy wciąż pytania Bogu "Dlaczego nam to zrobiłeś! Jak mogłeś!" to tak naprawdę krzyczymy na całe gardło "Boże! przyjdź do mnie i pomóż mi!" I im bardziej złorzeczymy to tak naprawdę bardziej Go pragniemy i potrzebujemy.

Dlatego bardzo dziękujemy za te rekolekcje i prosimy o jeszcze.

Pozdrawiam. Ania 


  Temat Autor Data
*  Podziękowania za rekolekcje w Gdyni natkaszczerbatka 24-03-2011 10:48
  Re: Podziękowania za rekolekcje w Gdyni MartaKra 24-03-2011 22:07
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora