dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

Świadectwo Glorii Polo- "stałam u bram nieba i piekła"Hits: 1047
miriam2  
16-03-2009 22:49
[     ]
     
Polecam przeczytanie tej książki, która jest świadevctwem kobiety trafionej przez piorun. Stała ona u bram nieba i piekła. Może po jej przeczytaniu znajdziecie odpowiedzi na swoje pytania. Książka jest też pewnego rodzaju rachunkiem sumienia. Kobieta ta teraz jeżdzi po różnych krajach i głosi to czego doświadczyła. Ja po jej przeczytaniu jeszcze bardziej doceniłam i teraz wiem że Bóg zadbał o moje Dziecko. Dał jej to, do czego my dążymy przez całe życie. Dał Jej niebo jest teraz szczęśliwa i może nam pomóc bo jest blisko Boga. My musimy dawać świadectwo swoimi uczynkami, sprostać pokusom, walczyć z grzechem żeby osiągnąć to co nasze Dzieci tak szybko osiągnęły. I choć smutek w moim sercu ogromny i łzy ciągle płyną po policzkach to Dziękuję Ci Boże że mam Anielkę przy Tobie. Bardzo pragnę mieć też Dziecko tu na ziemi i uczyć je dobrego postępowania i miłości. Jeśli któraś z Was drogie mamusie chciałaby przeczytać tą książkę to proszę napisać swojego maila lub na mój mail napisać a ja ją prześlę: miriam2@wp.pl
Mama Anielki 24tc (31.12.08-01.01.09) 


  Temat Autor Data
*  Świadectwo Glorii Polo- "stałam u bram nieba i piekła" miriam2 16-03-2009 22:49
  Re: Świadectwo Glorii Polo- "stałam u bram nieba i piekła" justka 17-03-2009 08:54
  Re: Świadectwo Glorii Polo- "stałam u bram nieba i piekła" krzewa 18-03-2009 09:15
  Re: Świadectwo Glorii Polo- "stałam u bram nieba i piekła" justka 31-03-2009 15:19
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora