dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ROZMOWY O WIERZE
Nie jesteś zalogowany!       

Przyszło olśnienieHits: 1143
Sylwia M.  
08-05-2007 16:40
[     ]
     
Mija już 5 lat od śmierci mojego Pawełka i ponad rok od śmierci Darii. Wielokrotnie czytałam Wasze posty o tym, jak Wam się śnią Wasze dzieci,jak zapalacie im światełka, czytam o rozpaczy,osamotnieniu i wreszcie o Waszych wyrzutach sumienia.
Nie było dnia żebym nie myślała o moich utraconych dzieciach i nie było dnia, zebym nie zadawała pytania dlaczego? Po co Ci Boże potrzebne moje dzieci? Dlaczego ta tragedia spotkała mnie aż dwukrotnie? Poszukiwałam odpowiedzi na to pytanie u psychiatry, księdza, osieroconych matek, wróżbitki, psychologa, jasnowidza z Australii. Żadna z tych osób nie udzieliła mi odpowiedzi.

Dopiero teraz w święta Wielkanocne przyszła taka myśl, która mi dała ukojenie. DUSZA KAZDEGO CZłOWIEKA, NAWET NASZEGO MALEŃKIEGO DZIECKA JEST WOLNA. I TO WłAŚNIE TA DUSZA WYRYWA SIĘ DO BOGA, TO TYLKO ONA WYBIERA KIEDY CHCE ODEJŚĆ OD NAS DO WIECZNEGO SZCZĘŚCIA.
To nie nasza wina, że nie donosiłyśmy ciąży, czy obdarzyłyśmy dziecko wadliwym genem, czy chromosomem, czy poród został źle odebrany, lub ciąża była źle prowadzona. To nasze dziecko samo zdecydowało o swoim odejściu. Pozostaje nam tylko mieć nadzieję, że kiedyś się znowu spotkamy - w lepszym życiu. 


  Temat Autor Data
*  Przyszło olśnienie Sylwia M. 08-05-2007 16:40
  Re: Przyszło olśnienie mice'owa 08-05-2007 22:57
  Re: Przyszło olśnienie Diana 06-07-2007 10:41
  Re: Przyszło olśnienie mama Oliwki 06-07-2007 21:47
  Re: Przyszło olśnienie weraamela 24-07-2007 17:38
  Re: Przyszło olśnienie Sylwia M. 07-02-2010 17:47
  Re: Przyszło olśnienie kulkry58 08-02-2010 07:20
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora