dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Ból który pisany jest mi na zawszeHits: 153
iwonawlo  
24-11-2015 09:15
[     ]
     
Bardzo Ci współczuje, wiem co możesz czuć, ja też straciłam dwie ciąże a a czwarty poród przedwczesny w 29 tyg. i mój synek nie przeżył, zabiła go sepsa, trzymałam go na rękach gdy odchodził...tego nie da się zrozumieć ani wytłumaczyć. Tak sobie myślę że kiedyś kobiety tak nie cierpiały bo traciły wczesne ciąże wcale o tym nie wiedząc. Nie było usg i testów ciążowych. Natura rządzi się swoimi prawami. Mnie podtrzymuje tylko myśl że po coś to wszystko jest, że życie moich dzieci to ziarenka które wpadły w ziemię i musiały obumrzeć aby wydać plon stokrotny. Też sobie myślę że wszyscy mają dobrze tylko nie ja...ale to nieprawda. Każdy ma swoją drogę do przejścia i myślę że można być szczęśliwym mimo niespełnionych pragnień i cierpienia ale tylko dzięki prawdziwej wierze. Ja się przekonałam że jej nie mam. Może teraz zacznie rosnąć? Nie wiem...Pozdrawiam Cię serdecznie 
mama Niebieskiego Antoniego i Jana Pawła, ziemskiego Frania i świętego Antoniego Jana (ur. 29.09.2015 - 29 tc, zm.14.10.2015)

  Temat Autor Data
  Ból który pisany jest mi na zawsze Caterina 23-11-2015 21:22
*  Re: Ból który pisany jest mi na zawsze iwonawlo 24-11-2015 09:15
  Re: Ból który pisany jest mi na zawsze Wera 24-11-2015 10:43
  Re: Ból który pisany jest mi na zawsze misia81 24-11-2015 21:14
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora