dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Boli, ale inaczej..Hits: 395
ciocia Filipka  
18-12-2010 23:39
[     ]
     
Już minęły 3 lata i 5 miesięcy od narodzin Filipka.. Choć był z nami (a dokładniej w inkubatorze) tylko 22 dni, nie zapomnieliśmy o naszym Aniołku, chociaż w naszej rodzinie pojawił się Jego brat i 2 kuzynów.. Przecież Filipka nikt nie zastąpi.. Był i nadal jest w naszych sercach.. W naszej pamięci.. Choć minęło tyle czasu, wspomnienia nadal bolą.. Ale inaczej.. W pewnym sensie pogodziliśmy się z Jego odejściem.. Chociaż czy na prawdę można się pogodzić ze śmiercią dziecka? A może poprostu przyzwyczailiśmy się do tego bólu? Nie wiem.. Ale teraz potrafię o Nim mówić i nie płakać.. Chociaż są sytuacje, gdzie to wszystko wraca i boli tak, jak wtedy..

Kolega namalował mi obraz małego chłopczyka Aniołka.. Napisał dedykację "Pamięci Filipka". Nigdy nie widziałam Fifcia, a teraz mam wrażenie, że to On na nas patrzy z tego obrazu.. Może to głupie, ale łatwiej mi żyć z myślą, że Fifi nad nami czuwa, że się nami opiekuje..

Piszę, że po jakimś czasie jest inaczej, może łatwiej i ryczę jak bóbr.. Bo czas nie leczy ran, on tylko przyzwyczaja nas do bólu.


Aniele mój
Powiedz czy możesz schować mnie w ramionach?
A w skrzydłach swych osuszyć znów moje łzy? 
Ewelina, ciocia Filipka

  Temat Autor Data
*  Boli, ale inaczej.. ciocia Filipka 18-12-2010 23:39
  Re: Boli, ale inaczej.. Wera 20-12-2010 15:21
  Re: Boli, ale inaczej.. koraliki1981 20-12-2010 19:35
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora