dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Podobno nie ma cierpienia, którego człowiek nie byłby w stanie udźwignąć...Hits: 401
Betti  
23-01-2008 01:51
[     ]
     
Ale nie ma chyba większego cierpienia niż śmierć własnego dziecka. Mój skarb odszedł 14 czerwca 2007 w 26 tyg. Czekaliśmy na niego wszyscy z utęsknieniem. Dlaczego tak się stało. Chyba nigdy nie znajdę na to odpowiedzi. Rok temu byłam taka szczęśliwa właśnie dowiedziałam się, że powiększy się nam rodzinka. Wszystkie badania miałam bardzo dobre, kolejne USG były prawidłowe. Nic nie wskazywało na to, że będę rodzić przedwcześnie. Jeszcze we wtorek 12 czerwca byłam na kolejnej kontroli u lekarza. !4 nagle po prostu zaczęła mi się akcja porodowa. Kubuś przyszedł na świat 14 czerwca 2007 o godz 23.45 przez cc. Żył tylko pół godziny. Walczył, lecz był zbyt słaby aby przeżyć Podczas całego pobytu w szpitalu lekarz prowadzący ani razu do mnie nie zajrzał, chociaż przez całą ciążę chodziłam prywatnie płacąc 80 zł za każdą wizytę. Podobno czas leczy rany. Moja rana jest bardzo głęboka...To tak bardzo boli... Moje dzieciaczki nie były w stanie tego zrozumieć Tak bardzo czekały braciszka.Co odpowiedzieć dziecku na pytanie dlaczego Dzidziuś poszedł do nieba, skoro sama poszukuję na to odpowiedzi. Niestety nie mogę mieć więcej dzieci, chodź tak bardzo tego pragnęłam... Boże... Podobno cierpienie wzmacnia człowieka, daje mu siły do walki... Tylko czy każdemu. Chociaż minęło już pół ból tkwi nadal, siedzi we mnie. Depresja .. to słowo znałam tylko z mediów. Nie wiedziałam, że to jest takie koszmarne. Nie chciało mi się nic, po co wstawać chodzić do pracy, jaki to w ogóle ma sens. Kolejne wizyty u specjalistów, terapia psychologiczna. Gdyby n ie pomoc najbliższych nie wiem jak bym sobie z tym poradziła. Nadal biorę leki przeciwdepresyjne. Pomagają o tyle, że jestem w stanie nonmalnie funkcjonować Codziennie rano wstaję szykuję dzieci wychodzę do pracy jak robot... Tylko jaki to ma sens...
Mama Tomcia 9 lat, Małgosi 5,5 roku i * Kubusia Aniołka + 14 czerwca 2007 / 26 tcg 


  Temat Autor Data
*  Podobno nie ma cierpienia, którego człowiek nie byłby w stanie udźwignąć... Betti 23-01-2008 01:51
  Re: Podobno nie ma cierpienia, którego człowiek nie byłby w stanie udźwignąć... Kamilla 23-01-2008 09:11
  Re: Podobno nie ma cierpienia, którego człowiek nie byłby w stanie udźwignąć... sylmik11 23-01-2008 09:18
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora