dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

jestem nowaHits: 688
yamia  
30-06-2007 19:47
[     ]
     
Witajcie Mamusie i Tatusiowie Aniłków,

trafiłam na to forum przypadkiem, zaczytałam się w nim i tak anonimowo poczytywałam.
Z bólem i łzami w oczach, że coś takiego może sie w ogóle przytrafiać.
Nie moge powiedzieć, że wiem co czujecie. Nie straciłam dziecka, nie byłam nawet w ciąży. Jednakże forum jest mi bliskie o tyle, że moja mama straciła synka kiedy miał on 2 tyg. Miałabym starszego brata.

Poczytuję Was już od jakiegoś czasu i to co mnie przeraża (oprócz bólu, który się przelewa w każdym poście) to fakt, że tak mało 'słychać' i 'widać' w społeczeństwie ludzi takich jak Wy.

Osobiście udzielam się na pewnej stronce, na której można dodawać własne artykuły na wszelkie tematy. Od kuchni, mody i urody począwszy do problemów społecznych, politycznych, życiowych. Niektóre z nich pisane z humorem, inne z poważniejszym wydźwiękiem (mieliśmy już tematy takie jak: śmierć bliskiego, adopcja, aborcja, starość etc.)

Chciałabym napisać artykuł o Was właśnie. O Rodzicach Aniołków. Żeby więcej ludzi Was widziało. Żeby więcej ludzi miało świadomość tego, że gdzieś obok może dziać się tragedia. Żeby więcej ludzi wiedziało jak z Wami rozmawiać, jak wam pomóc.

Czy byłyby chętne osoby na pomoc przy współpisaniu artykułu? Chciałabym żeby był jak najbardziej wiarygodny.

Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że to nie jest łatwo mówić o takiej stracie, uzewnętrzniać się. Jeżeli uważacie, że moja prośba zbyt bardzo godzi w Wasze wspomnienia i ból - oczywiście uszanuję to.

Jednak jeżeli byłyby jakieś chętne osoby - proszę o kontakt na maila (yamikar@gmail.com) oczywiście wszystko będzie anonimowo, przedstawię Wam portal , w którym chciałabym artykuł upublicznić i przed publikacją wyślę do wszystkich udzielających się artykuł do akceptacji.

Trzymajcie się Kochane. Wierzę, że kiedyś życie wam wynagrodzi tą ogromną stratę jaką przeżyłyście, i że Wasze Aniołki patrzą na Was z Nieba :) 


  Temat Autor Data
*  jestem nowa yamia 30-06-2007 19:47
  Re: jestem nowa natkaszczerbatka 01-07-2007 00:34
  Re: jestem nowa yamia 03-07-2007 10:47
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora