dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Do Mirrelli i EmkiHits: 129
mice'owa  
12-04-2007 11:08
[     ]
     
Ja też straciłam córeczkę przez (prawdopodnie) pępowinę. Urodziłam Juleczkę martwą w 41 tyg. Lekarz powiedził mi, żeby odczekać minimum 6 miesięcy i dać organizmowi odpocząć, bo to była w końcu donoszona ciąża. Inny jednak lekarz, u którego byłam w niecałe 5,5 miesiąca po Jej śmierci, dał "zielone światło".
Obecnie moja sytuacja zawodowa nie pozwala nam jeszcze starać się o dzidziusia, chociaż za chwilę minie 9 miesięcy. Tęsknota za byciem mamą tu na ziemi jest straszna, i doskonale Cię Mirello rozumiem. Tym bardziej, że wokół mnie coraz więcej ciąż. Ale jak przeczytałam post Emki to aż mnie zmroziło. Pokazało mi to, że psychicznie można nie dać rady "unieść" kolejnej ciąży - a ja bardzo się tego boję (i mój mąż też). Emko, pomyślałam sobie że może to i lepiej, że ja z takich czy innych względów zmuszona jestem odczekać rok?
Życzę Ci aby wszystko było dobrze Kochana!
A do Mirelli - mi jedna Aniołkowa mama (która też nie mogła tak od razu rozpocząć starań) powiedziała, żeby dac sobie czas na bycie mamą córeczki - tej w niebie. Czy gdyby Stella żyła, myślałabyś już o kolejnym dziecku? Ja też sobie zadałam to pytanie. To mi jakoś pomaga przetrwać "czekanie".
Teraz staram się być przede wszystkim mamą Julki Aniołka - i przygotowac się na przyjście Jej rodzeństwa.

Dla Jasia, Stelli, Juleńki ['] 
Agnieszka
mama Julki (*+ 41 tydz.), Pawełka (2 latka), Janka (*+ 11 tydz.) i jeszcze Kogoś - grudzień 2010



  Temat Autor Data
  Mam pytanie do makarka Mirella 10-04-2007 14:20
  Re: Do Mirrelli! emka 10-04-2007 16:10
  Re: Do Mirrelli! kurczak 10-04-2007 22:22
*  Re: Do Mirrelli i Emki mice'owa 12-04-2007 11:08
  Re: Mam pytanie do makarka asia122 12-04-2007 11:33
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora