dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

"Moje dziecko jest aniołem"-objazdowy festiwal!!! :)9.12 W-waHits: 643
zorka  
06-12-2006 14:58
[     ]
     
Kopiuję informacje od reżyserki:
"Zapraszamy serdecznie na 6. Międzynarodowy Festiwal Filmowy WATCH DOCS.
Prawa Człowieka w Filmie.
Tak jak w poprzednich latach będzie tu można zobaczyć najlepsze światowe filmy dokumentalne dotyczące praw człowieka.

sobota, 9.12 18:30, Sala Edukacyjna (Zamek Ujazdowski), Aleje Ujazdowskie 6

Moje dziecko jest aniołem
My Baby is An Angel
Polska, 2005, 25', reż. Monika Górska- jak urzędnicy, lekarze i księża w Polsce traktują śmierć noworodków

Wstęp na festiwal jest bezpłatny.

w dniach 5 - 7 grudnia, od 13:00 do 20:00
w dniu 8 grudnia od 13:00 do 17:00.

Jednej osobie wydawać będziemy jednorazowo do pięciu biletów na dany seans.
Bilety będą również dostępne w miejscach projekcji przed poszczególnymi seansami.

Zapraszamy do udziału w plebiscycie publiczności na najlepszy film festiwalu. Kupony do głosowania rozdawane będą przed poszczególnymi seansami."
---
" "Moje dziecko jest aniołem" dostał też niedawno dyplom honorowy na festiwalu Mediów "Człowiek w zagrożeniu"w Łodzi, i jest w gronie finalistów Prix Europa (7 z 38 filmów) i bardzo tam pozytywne głosy słyszałam od jury na wasz tema.t Jeszcze na kilku festiwalach jest nadal pokazywany, ale ja cieszę się z tego Watch Docs- bo to festiwal objazdowy po całej Polsce, przez cały rok- w Poznaniu będzie w przyszłym listopadzie- więc znowu się będzie o naszych dzieciach - aniołach sporo mówiło. Kolejna cegiełka..."


Zapraszam w imieniu Moniki i całego składu DLACZEGO.


zorka 


  Temat Autor Data
*  "Moje dziecko jest aniołem"-objazdowy festiwal!!! :)9.12 W-wa zorka 06-12-2006 14:58
  Re: "Moje dziecko jest aniołem"-objazdowy festiwal!!! :)9.12 W-wa zorka 06-12-2006 15:00
  Re: "Moje dziecko jest aniołem"-objazdowy festiwal!!! :)9.12 W-wa ewamonika1 07-12-2006 21:40
  Re: "Moje dziecko jest aniołem"-objazdowy festiwal!!! :)9.12 W-wa jaewa1 06-12-2006 22:04
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora