dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> STRATA DZIECKA
Nie jesteś zalogowany!       

Re: Msza w Warszawie - Kościoł Św. Boromeusza (Powązki)Hits: 425
mamajaromira  
10-10-2006 23:39
[     ]
     
Kochani to już za 3 dni! Trochę się martwię, że taka cisza, ale mam nadzieję, że się pojawicie!

Mszę Św. odprawi dla nas dominikanin - ojciec Marcin Mogielski, który prowadzi forum „Ksiądz” na Poronieniu i który na co dzień internetowo służy duchowym wsparciem w przeżywaniu żałoby i jest otwarty na problemy rodziców po stracie.(Serdeczne podziękowania)

Dobrze przyjść trochę wcześniej, bo przed rozpoczęciem mszy każdy z nas - rodziców, będzie mógł zapalić światełko dla swojego dziecka/ dzieci tuż pod ołtarzem (świeczki będą już na miejscu), tak, żebyśmy w ten symboliczny sposób wyrazili ich obecność.
Po zakończeniu nabożeństwa, podobnie jak w rok temu, planujemy wspólnie wybrać się na Powązki wojskowe i zapalić znicze na dziecięcych grobach.

Jeżeli chodzi o samą mszę to fajnie byłoby, gdyby ktoś z nas, przeczytał modlitwę powszechną (tzw. modlitwę wiernych). Tekst jest dostępny na stronie Poronienia: http://www.poronienie.pl/15102006_modlitwy.doc W zeszłym roku podjęła się tego Ania (aniao3). Może i w tym roku znajdzie się ktoś chętny? Prosze tylko o info na moją skrzynkę mamajaromira@gazeta.pl

Tak w ostatniej chwili wpadło mi jeszcze do głowy, że przecież jest wiele osób, którzy nie ma dostępu do netu i mimo, że wysłaliśmy informację o naszej Mszy do lokalnych mediów, może się okazać, że nie dotrze wszędzie tam gdzie powinna. Dlatego, jeżeli macie taką możliwość to zachęcam, aby np. wydrukować informację o mszy (Natka umieściła ją na stronie w materiałach do ściągnięcia: http://www.dlaczego.org.pl/dziendzieckautraconego03.htm ) i zostawić na cmentarzu na okolicznych grobach dzieci. Wiem, że jest już późno, ale może dzięki temu inni rodzice będą miali szansę dołączy do nas.

PS. Po Mszy będzie również okazja do zakupienia osobiście naszej dlaczegowej bransoletki - symbolu obecności naszych dzieci.

Do zobaczenia i dajcie znać! 
Monika

  Temat Autor Data
  Msza w Warszawie - Kościoł Św. Boromeusza (Powązki) natkaszczerbatka 07-10-2006 06:57
*  Re: Msza w Warszawie - Kościoł Św. Boromeusza (Powązki) mamajaromira 10-10-2006 23:39
  Re: Msza w Warszawie - Kościoł Św. Boromeusza (Powązki) siudka 12-10-2006 16:05
  Re: Msza w Warszawie - Kościoł Św. Boromeusza (Powązki) mamajaromira 13-10-2006 17:50
  Re: Msza w Warszawie - Kościoł Św. Boromeusza (Powązki) natkaszczerbatka 14-10-2006 08:33
  Re: Msza w Warszawie - Kościoł Św. Boromeusza (Powązki) kasia19812 14-10-2006 10:21
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora