dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Re: mediumHits: 597
bea55  
28-04-2014 10:35
[     ]
     
uważam jak chyba wszyscy śmierć jest procesem nieodwracalnym i kazdy kto odchodzi z tego świata bez względu na wiek oraz przyczyne odejścia pozostawia za sobą oprócz bólu i cierienia najbliższych, swoją własną tajemnicę - taka białą niezapisaną kartę - i tak jak za zycia szanujemy swoją i innych prywatnosc nie zaglądając np. w prywatne notatki, kieszenie tel. etc. tak też powinniśmy z szacunkiem odnosić sie do tych co odeszli. Jesli jest coś niedopowiedziane lub było skryte w sercu osoby która odeszła uważam ze nie mamy zbytnio prawa do tego rodzaju ingerencji.
W zasadzie tego rodzaju praktyki zaspakajają nasz egoizm. Co zmieni ten głos ta odpowiedż nawet chwilowa wizja - Nic - to zawsze bedzie nasza interpretacja.
I choc jestem osoba bardzo analityczna ciekawą wszelakich zjawisk fizycznych, psychologicznych nawet paranormalnych, jednak nie widzę powodu aby niepokoić "tych" po "drugiej stronie" -bo skoro szukasz medium to wierzysz ze cos po drugiej stronie jest.
Może warto sie zastanowic czemu miało by to służyć
-zaspokojenie ciekawośc
-odp. na niewyjaśnione jakieś sprawy czy smierć
-chęci zaspokojenia w zasadzie chwilowego zobaczenia czy usłyszenia tej osoby /przeciż nie wróci i juz nigdy nie będzie tak samo.
pozdrawiam mama aniołka Kasi
ps. wirz mi dałabym wszystko!!! nawet własne zycie i chyba nie tylko ja na tym forum aby moja kochana córka była, zyła , wórciła- ale jej nie ma - rozpaczam kazdego dnia, kazdej nocy ,kazdej minuty i mam tysiące pytań dlaczego ???? miała zaledwie 23 lata i zadne medium mi jej nie zwróci nic nie wyjasni dlaczego - a nawet gdyby......to co to zmieni?????? 


  Temat Autor Data
  medium sq3clr 27-04-2014 22:02
  Re: medium Marta111 27-04-2014 23:14
*  Re: medium bea55 28-04-2014 10:35
  Re: medium donata 28-04-2014 15:21
  Re: medium kulkry58 28-04-2014 19:36
  Re: medium sq3clr 01-05-2014 22:01
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora