dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Kevinku Tęsknie Wróć !!!Hits: 1110
Renata1  
31-08-2012 22:07
[     ]
     
Wczoraj minął rok odkąd nie ma mojego synka.Żył tak krótko 5 lat zabił go szalony dostawca pizzy przed blokiem. Tak mi go brakuje mineło troche czasu powinno byc troszke lżej ale jest gorzej .Ból rozrywa mi serce i ta niesamowita tęsknota ,nauczyłam się nie patrzec na dzieci w tym wieku .Najlepiej się czuje siedząc przy synku na cmentarzu tylko szkoda że nie mogę go przytulić i powiedzieć ze najmocniej go kocham na świecie. Mam żal do Boga że mi go zabrał, przed wypadkiem codziennie się modliłam a teraz juz nie potrafię.Za co my Rodzice musimy tak cierpiec? czasami chciałabym umrzeć ale wiem że potrzebuje mnie jeszcze córka i to dla niej mam jeszcze siłe walczyć.Nasz dom jakby umarł nie ma niczego tylko smutek żal i łzy każdy dzien to kolejne przetrwanie.Czasami wydaje mi się że to zły sen wstaje zaglądam czy on jest szukam go ale go nie znajduje i to jest najgorsze.Wiem że jego i nasza cząstka życia żyje jego nerki ma dorosła osoba która walczyła o życie mam nadzieje że kiedys go poznam i mocno przytule bo w nim żyje mój syn. 
Renata

  Temat Autor Data
*  Kevinku Tęsknie Wróć !!! Renata1 31-08-2012 22:07
  Re: Kevinku Tęsknie Wróć !!! asik667 31-08-2012 22:48
  Re: Kevinku Tęsknie Wróć !!! mamabezzycia 01-09-2012 08:04
  Re: Kevinku Tęsknie Wróć !!! maxi 01-09-2012 23:26
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora