dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Sami i samotniHits: 458
Clara Fabio  
12-01-2012 17:01
[     ]
     
Witam serdecznie, przepraszam, że tym razem piszę nie na temat związany bezpośrednio ze stratą dziecka, mimo że ja straciłam swoje w wyniku strasznej choroby, jaką jest schizofrenia! Problem dotyczy tysięcy młodych ludzi chorych na tę chorobę, ale w wyniku bałaganu związanego z brakiem refundacji leków, nie mogących sprostać nowej ustawie! Mam prośbę, abyście Państwo, przeczytali tylko jeden mój post pt."Sami i samotni" na blogu pt."Schizofrenia zabrała mi syna". Piszę tam o sytuacji najczęściej młodych ludzi, chorych na schizofrenię i problemach związanych z brakiem refundacji leków na tę chorobę, tym samym skazanych na życiową wegetację. Dwa komentarze pod tym postem - matki (Hanny), której syn cierpi na schizofrenię dopełniają obrazu, jaki ma miejsce najczęściej za zamknietymi drzwiami polskich domów. Mój syn z powodu tej choroby popełnił samobójstwo. Ilu młodych ludzi już teraz odchodzi od okienek aptecznych, bo nie stać ich na wykup bardzo drogich leków. Dwumiesięczna kuracja, to najczęściej koszt ok.2500zł Co ich więc czeka, jaka przyszłość? Oto mój adres: http://schizofreniamojegosyna.blogspot.com/ 
Clara




























Ostatnio zmieniony 12-01-2012 17:10 przez Clara

  Temat Autor Data
*  Sami i samotni Clara Fabio 12-01-2012 17:01
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora