dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIECI STARSZE
Nie jesteś zalogowany!       

Dwa światy, dwa życiaHits: 1826
ulkar  
12-04-2006 10:02
[     ]
     
Moje życie to dwa odrebne światy. Świat przed ... z Tomkiem... W tym swiecie życie toczyło się na zwykłym polskim blokowisku, w 60m mieszkaniu nie malowanym i nie remontowanym od lat. To życie z krzykami na podwórku do późnego wieczora, kiedy Tomek z kolegami grał w piłkę. To co rusz słyszane przez okno "Mamo, rzuć 2 zł na colę!" ... To jeżdżenie do pracy autobusem, ciąganie zkupów w siatkach ... To częste wizyty koleżanki mieszkającej obok ... To pierwsze życie to oszczędzanie na dom i ciagłe poczucie braku pieniędzy, ale też poszukiwanie akceptacji rodziny i otoczenia, poczucie, że wszystko jest ważne a ja nie mam czasu i sił, żeby sprostać oczekiwanim swoim i innych... Potem błyskawiczne zmiany 1 października zmiana siedziby wydziału na którym pracuję, 16 października przeprowadzka do nowego domu i 24 października ... Żyję, nadal żyję, chociaż nie raz zadaję sobie pytanie dlaczego wciąż jeszcze i jak to się dzieje, że wciąż jeszcze żyję... Ale to już nie jest tamto życie ... Jest inne , żyję w innym świecie ... Mieszkam w ładnym nowym domu, z wieloma pokojami, mam ogród, auto do dyspozycji ... I nie mam Tomka ... Kiedy zamykam oczy przenosze się do swojego starego świata i słyszę dzwonek do drzwi .. to chłopcy przyszli po Tomka, żeby szedł z nimi na podwórko, a potem wołanie " Mamo idziemy na boisko!, Mamo! Mogę do Rafała?" ... Tak bardzo bardzo bym chciała wrócić do tamtego świata, do starego brudnego mieszkania ... do pokoju bez kominka ... do starej klatki schodowej zamiast ogrodu... Dzisaj nie potrzbuję niczyjej akceptacji... nie zależy mi na koleżankach i znajomych, dzisiaj liczy się tylko moja mała córka i moja praca jako podstawa naszego bytu... i tęsknota za moim chłopcem o zielonych oczach i jasnych włoskach jak szczoteczka ...:) Nie lubię mojego nowego świata .. jest w nim tylko jeden jedyny element, który każe mi żyć , to mój mały "sensik" , moja Agnieszka... 
L.R.

  Temat Autor Data
*  Dwa światy, dwa życia ulkar 12-04-2006 10:02
  Re: dla Uli ewamonika1 12-04-2006 11:04
  Re: dla Uli jadwinias 25-04-2006 21:44
  Re: dla Uli jadwinias 25-04-2006 21:44
  Re: dla Uli jadwinias 25-04-2006 21:44
  Re: Dwa światy, dwa życia asia122 15-02-2007 11:55
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora