dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> RODZICIELSTWO POZA STRATĄ
Nie jesteś zalogowany!       

Re: "Gdy po śmierci przychodzi życie" - o dzieciach urodzonych po śmierci rodzeństwaHits: 242
deli  
31-08-2012 22:57
[     ]
     
...ja nie wiem ile ważył, jak wyglądał a nawet kiedy się urodził mój starszy brat. Nigdy, naprawdę nigdy rodzice o Nim nie mówili... nawet nie wiem jak ma, czy raczej miał mieć na imię. A podobnie jak dziewczyna z listu wielokrotnie stałam razem z rodzicami i rodzeństwem nad jego bezimiennym grobem, i nigdy nie pytałam, rodzice nigdy nie mówili...

Dzisiaj, gdy mój Franuś jest również w Niebie, nie potrafię zrozumieć moich rodziców... Dzisiaj chciałabym ich zapytać... ale czy powinnam skoro minęło tyle czasu, może to był ich sposób na poradzenie sobie z bólem...?

We własnym zyciu znajduję potwierdzenie prawdziwości wielu stwierdzeń tu przytoczonych. Czasem boję się, by śmierć Frania nie odbiła się żadnym piętnem na Stasiu. Widzę jak bardzo to ważne i odpowiedzialne zadanie by dzieciom urodzonym po śmierci rodzeństwa, odpowiednio i umiejętnie taką wiedzę przekazać...


Czasem mam żal do rodziców, że nic o bracie nie wiem, nie potrafię ich postawy zrozumieć ale oceniać też nie zamierzam. 
mama Franusia (7.03.2010 -14.04.2010) oraz Stasia, Julka i Wojtusia
Moje Skarby!
http://franciszekjakubkoziol.pamietajmy.com.pl

  Temat Autor Data
  Re: "Gdy po śmierci przychodzi życie" - o dzieciach urodzonych po śmierci rodzeństwa Gosspel 16-08-2012 02:37
  Re: "Gdy po śmierci przychodzi życie" - o dzieciach urodzonych po śmierci rodzeństwa Ewelina85 16-08-2012 19:32
*  Re: "Gdy po śmierci przychodzi życie" - o dzieciach urodzonych po śmierci rodzeństwa deli 31-08-2012 22:57
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora