dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> RODZICIELSTWO POZA STRATĄ
Nie jesteś zalogowany!       

Prośba do mam po stracieHits: 949
alsara  
20-07-2011 23:13
[     ]
     
Witajcie! Mam na imię Ola, jestem mamą Aniołka i dwóch cudownych rozbrykanych Córek. Jestem także doktorantką w Katedrze Psychologii Różnic Indywidualnych Uniwersytetu Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie.
Po stracie dziecka i przekonaniu się na własnej skórze, na jakie trudności (w różnych dziedzinach życia) narażeni są rodzice zmarłych-nienarodzonych dzieci, postanowiłam swoją działalność naukową poświęcić właśnie sytuacji kobiet po stracie.
Aktualnie prowadzę badania psychologiczne na temat postaw rodzicielskich matek po stracie wobec ich żyjących dzieci. Zależy mi bardzo na kontakcie z kobietami z całej Polski, które doświadczyły poronienia lub porodu przedwczesnego a mają tylko jedno dziecko i jest ono w wieku przedszkolnym (wiek 2-6 lat). Badanie jest anonimowe i polega na wypełnieniu przez mamę trzech kwestionariuszy (określenie: temperamentu, inteligencji emocjonalnej i postaw wobec dziecka) oraz krótkiej ankiety.
Wszystkie osoby chcące wziąć udział w badaniu bardzo proszę o kontakt e-mailowy: alsara@wp.pl
Z góry bardzo serdecznie dziękuję za pomoc! 


  Temat Autor Data
*  Prośba do mam po stracie alsara 20-07-2011 23:13
  Re: Prośba do mam po stracie anikia 21-07-2011 22:00
  Re: Prośba do mam po stracie alsara 10-08-2011 21:42
  Re: Prośba do mam po stracie alsara 06-03-2012 18:20
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora