dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> POCIESZENIE PO STRACIE
Nie jesteś zalogowany!       

Kto tu rządzi?Hits: 175
Piotr_Lenarczyk  
15-10-2018 08:37
[     ]
     
1) szefem jest Tata - Bóg przedwieczny,
2) i Jego Syn Jezus Chrystus,
3) wraz z Duchem Świętym.
Jeśli się z tym nie zgadzasz, to nie czytaj dalej.

Otóż utrata dziecka to nie jest strata - dziecko nie było naszą / moją własnością, a darem życia należącym do Jezusa Chrystusa. Tak więc, jeśli to On rządzi wszechświatem, to Jego wolą jest również dar dziecka. Kiedykolwiek On zechce, je zabierze.
Często nasze pojmowanie, zmierza do stwierdzeń: "mnie się należy; ja wymagam; ja wolałbym;", gdzie nawet nie przewidujesz miejsca na Tego, któremu wszystko zawdzięczasz. Nasze nastawienie proponuję, aby zmienić na "proszę wysłuchaj; przebacz lekceważenie; przepraszam Cię Ojcze; dziękuję za Twoją hojność;". Jego wola zawsze zmierza ku dobru - nie wątp w to.
Post Scriptum: Twój ból to żart, wobec cierpienia Maryi pod krzyżem - ukojenie przynosi różaniec i zwykła, codzienna msza święta. Utrata dziecka, pracy, długi, problemy z bezrobociem, depresja, całość w ciągu kwartału - teraz, to wszystko jest mało ważne - krzyż, już się podoba, a do tego jest w sam raz:) Dzięki Niemu zmieniłem się z letniego katolika na wierzącego, za co Mu bardzo dziękuję. 

Ostatnio zmieniony 16-10-2018 07:35 przez Piotr_Lenarczyk

  Temat Autor Data
*  Kto tu rządzi? Piotr_Lenarczyk 15-10-2018 08:37
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora