dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
You are not logged in       

prośba osieroconej mamy do wszystkich aniołkowych rodzicówHits: 379
natalia_b  
30-05-2013 16:28
[     ]
     
Witam serdecznie,

Drodzy Rodzice zwracam się do Was z ogromną prośbą. Studiuję psychologię i w ramach jednego z przedmiotów, przygotowuję mały projekt badawczy, dotyczący relacji łączących osieroconych rodziców, czyli nas...

To dla mnie, również osobiście, bardzo ważna praca i niezwykle istotny temat. Sama dwa lata temu straciłam córeczkę Olę, która urodziła się zdrowa i nie wiadomo do końca dlaczego, w 30. dniu swojego życia zmarła w szpitalu na SIRS - zespół uogólnionej reakcji zapalnej organizmu.
Po tym strasznym, najgorszym z możliwych przeżyciu postanowiłam podjąć kolejne studia, by kiedyś w przyszłości sama móc pomagać dzieciom i rodzicom, którzy znajdą się w podobnej do mojej dramatycznej sytuacji. Myślę, że nikt bardziej nie zrozumie rodzica cierpiącego z powodu śmierci dziecka, niż drugi rodzic, który doświadczył tego samego.

Jeśli mogę w tym miejscu, zachęcam Was i proszę o poświęcenie kilku minut na wypełnienie internetowego kwestionariusza ankiety, do którego link zamieszczam poniżej http://www.ebadania.pl/e57978e711b28b0a

Ankieta jest oczywiście anonimowa, program zapisuje jedynie odpowiedzi na pytania, bez wskazania na jakiekolwiek dane, w tym na IP komputera.

Za każdą wypełnioną ankietę serdecznie Wam dziękuję!

Natalia 
Mama Ani, aniołka Olusi oczekująca na syna.

  Subject Author Date
*  prośba osieroconej mamy do wszystkich aniołkowych rodziców natalia_b 30-05-2013 16:28
::   w górę   ::
Jump to :
Forum tworzone przez W-Agora