dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ORGANIZACYJNE
You are not logged in       

terapia, spotkania, konsultacje bezpłatnie- WrocławHits: 261
baby_vita  
17-06-2010 15:06
[     ]
     
Szanowne Panie,

Dzięki współfinansowaniu z FIO i Gminy Wrocław wraz z początkiem czerwca ruszył duży projekt Towarzystwa Rozwoju rodziny skierowany do rodziców dotkniętych stratą dziecka i personelu medycznego z oddziałów położniczych i patologii ciąży. Dzięki zdobytym funduszom możemy kontynuować rozpoczęte w styczniu 2010 roku działania dążące do objęcia bezpłatną, interdyscyplinarną opieką rodzin dotkniętych śmiercią dziecka.

W ramach projektu mamy i ich rodziny mogą skorzystać z bezpłatnej opieki terapeutycznej- indywidualnej i grupowej. Działania projektu skierowane są również do lekarzy, pielęgniarek i położnych- ich celem jest opracowanie standardów postępowania i przeprowadzenie cyklu szkoleń dotyczącego tematyki straty. Planujemy również publikację szeregu wydawnictw o charakterze informacyjno- edukacyjnym.

Wszystkie Panie, które chciałyby wziąć udział w bezpłatnych zajęciach psychoedukacyjnych, terapeutycznych bądź konsultacjach psychologicznych prosimy o kontakt, gdyż jesteśmy w trakcie tworzenia nowej grupy:

Beata Jarosz 602645443 lub centrum.babyvita@gmail.com 
Centrum Medyczne Baby Vita

  Subject Author Date
*  terapia, spotkania, konsultacje bezpłatnie- Wrocław baby_vita 17-06-2010 15:06
::   w górę   ::
Jump to :
Forum tworzone przez W-Agora