dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> OGŁOSZENIA
Nie jesteś zalogowany!       

Udział w TVN PILNEHits: 555
znajoma83  
23-01-2013 11:32
[     ]
     
Moi drodzy kolejna szansa aby o Nas rodzicach po stracie nareszcie usłyszeli inni Ci którzy nie wiedzą jak nam pomagać, Ci którzy nas zranili i Ci którzy chcą nam pomóc ale nie wiedzą jak do nas dotrzeć...
Zdaje sobie sprawę, że większość rodziców na tym profilu jest po tzw świeżej stracie z nieprzepracowanym procesem żałoby..ale tylko w taki sposób mogę dotrzeć do wszystkich tych, którzy chcą aby o Naszych Aniołkach usłyszano, aby zaistniały, aby pomagano innym po starcie...
Zmierzając do sedna dzisiaj dostałam telefon od Pani Ewy Drzyzgi, która zaproponowała udział w jej programie na TVN "Rozmowy w toku". - Wszystkim rodzicom z martwymi porodami lub stratą dzieci narodzonych w rożnym wieku i rożnych okolicznościach. Jeżeli ktoś chce uzyskać więcej szczegółów lub wyraża chęć wzięcia w nim udziału proszę na maila olga.interwencja@gmail.com napisać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu, ewentualnie proszę do mnie dzwonić 784 611 248 chętnie odpowiem na Wasze pytania.
Dodam, że można zażyczyć sobie anonimowości a do póki my rodzice po starcie nie zaczniemy głośno mówić i bronić swoich praw to nikt za nas tego nie zrobi.
Na Wasze zgody czekam do piątku 25/01/2013 do godziny 18:00
Pozdrawiam 
Aniolkowa_mama

  Temat Autor Data
*  Udział w TVN PILNE znajoma83 23-01-2013 11:32
  Re: Udział w TVN PILNE magda 11 23-01-2013 22:16
  Re: Udział w TVN PILNE znajoma83 24-01-2013 11:15
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora