dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> OGŁOSZENIA
Nie jesteś zalogowany!       

RODZICE DZIECI NIEPŁNOSPRAWNYCH INTELEKTUALNIE - PROŚBAHits: 263
zs  
22-09-2011 21:07
[     ]
     
Szanowni Rodzice

Jestem adiunktem w Instytucie Psychologii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. W swojej pracy naukowej zajmuję się problematyką rodzin wychowujących dziecko niepełnosprawne intelektualnie. Zwracam się do Państwa z gorącą prośbą o wzięcie udziału w badaniach, które dotyczą specyfiki rodzicielstwa wobec dziecka z ograniczoną sprawnością umysłową.

Jednym z celów moich badań jest rozpoznanie i opisanie specyfiki doświadczeń będących udziałem rodziców wychowujących dziecko niepełnosprawne intelektualnie aby w procesie rewalidacji móc skutecznie wspierać nie tylko dziecko ale i jego rodziców. Badanie skierowane jest zarówno do matek jak i ojców .

Mam świadomość, że wychowanie dziecka upośledzonego umysłowo nie jest zadaniem łatwym i wymaga wiele wysiłku. Mam jednak nadzieję, że zechcą Państwo poświęcić swój czas na wypełnienie załączonych kwestionariuszy. Bardzo proszę również ojców o wypełnienie ankiet. Informacje pochodzące od obojga pozwolą na bardziej wnikliwy opis rodzicielstwa realizowanego wobec dziecka niepełnosprawnego intelektualnie.

Będę bardzo wdzięczna, za pomoc. Zapewniam, że wyniki powyższych badań są anonimowe i posłużą wyłącznie do celów naukowych.

Ankieta dostępna jest pod adresem:
https://spreadsheets.google.com/spreadsheet/viewform?formkey=dFFSS2Rtbzl4VTBJWnRRaE13T2tjQ0E6MQ

Żaneta Stelter 
żaneta

  Temat Autor Data
*  RODZICE DZIECI NIEPŁNOSPRAWNYCH INTELEKTUALNIE - PROŚBA zs 22-09-2011 21:07
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora