dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> OGŁOSZENIA
Nie jesteś zalogowany!       

ogłoszenie dot. PoznaniaHits: 1418
mama38  
10-02-2009 18:14
[     ]
     
Zaczyna działać w Poznaniu profesjonalna grupa wsparcia prowadzona przez psychologów. W czasie mojego pobytu w szpitalu, w trudnym czasie kiedy walczyłam o utrzymanie ciąży i potem kiedy moja malutka córeczka walczyła o życie pani Marta ( jedna z założycielek grupy wsparcia) służyła mi dużym wsparciem i pomocą. Uważam że jest to osoba godna zaufania i może rzeczywiście pomóc rodzicom po stracie dzieci. To informacja o grupie wsparcia:

W odpowiedzi na Państwa potrzeby i zapytania pragniemy serdecznie zaprosić na pierwsze spotkanie grupy wsparcia dla rodziców po stracie w Poznaniu, które odbędzie się 18.02.2009 (środa) na ul. Ratajczaka 37 w godzinach 18.00-20.00. Spotkania będą odbywały się co dwa tygodnie, zawsze o tej samej porze i w tym samym miejscu, a grupa będzie miała charakter otwarty, do której zawsze będzie można dołaczyć lub zrezygnować. Koszt uczestnictwa w jednorazowym spotkaniu wynosi 30zł.
Serdecznie zapraszamy!
Marta Czarnecka (tunell@wp.pl) i Anna Bukowska (ania-bukowska@wp.pl) (psychologowie z GPSK w Poznaniu)
Pozdrawiam
Ania 


  Temat Autor Data
*  ogłoszenie dot. Poznania mama38 10-02-2009 18:14
  Re: ogłoszenie dot. Poznania Amtrak 18-02-2009 19:42
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora