dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> DZIAŁANIE FORUM
Nie jesteś zalogowany!       

Jak znaleĽć ?wiatełko konkretnego dziecko na nowej stronie ze ?wiatełkami?Hits: 511
Soffija  
31-01-2008 16:28
[     ]
     
Na nowej stronie ze ?wiatełkiem mojego dziecka nie widzę żadnych orientacyjnych punktów typu numer strony... Sk?d moge zatem wiedzieć, na której stronie go szukać? Mam tylko link (dzięki Ci, Nateczko :) i dzięki niemu wchodzę tam, gdzie chcę...
Jednak przydałaby się jaka? wyszukiwarka, albo działaj?ca numeracja stron z poszczególnymi ?wiatełkami...
Pozdrawiam wszystkich
I przepraszam, że zgłaszam problem :)
J.
PS Super, że pod ?wiatelkiem można wpisywać komentarze! Można teraz znaleĽć ?lad czyich? odwiedzin i samemu zostawiać takie wyraĽne, miłe sercu ?lady... Jednak na jasnym tle żółty kolor jest praktycznie niewidoczny... Może dałoby się go zmienić? :) 

Ostatnio zmieniony 31-01-2008 16:36 przez Soffija

  Temat Autor Data
*  Jak znaleĽć ?wiatełko konkretnego dziecko na nowej stronie ze ?wiatełkami? Soffija 31-01-2008 16:28
  Re: Jak znaleĽć ?wiatełko konkretnego dziecko na nowej stronie ze ?wiatełkami? natkaszczerbatka 01-02-2008 23:53
  Re: Jak znaleĽć ?wiatełko konkretnego dziecko na nowej stronie ze ?wiatełkami? ewaw 02-02-2008 10:57
  Re: Jak znaleĽć ?wiatełko konkretnego dziecko na nowej stronie ze ?wiatełkami? Soffija 03-02-2008 23:18
  Re: Jak znaleĽć ?wiatełko konkretnego dziecko na nowej stronie ze ?wiatełkami? natkaszczerbatka 04-02-2008 01:34
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora