dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ŚWIATEŁKA I LISTY DO DZIECI
Nie jesteś zalogowany!       

Przeczytajcie mamusie i powspominajmy o naszych.....Hits: 168
marzenie  
19-04-2011 20:15
[     ]
     
Kochane Mamusie Napiszcie jak sobie radzicie po stracie swojego dziecka.Kiedy czujecie się lepiej ile miesięcy trwa ten straszny żla wiem że jego końca nie ma ale pózniej mam nadzieję że jest lepiej.Czas nie goi ran tylko przyzwyczaja di bólu.Napiszcie czy bardzo boli to że komus innemu się udało.Jak się czujecie psychicznie?Czy można sie z tym pogodzić?I czy tak się denerwójecie z byle powodu jak ja?Czasem mam ochotę stąd uciec....i mam często okropnie się czuje a jeszcze gorzej Gdy ktoś mnie nie rozumię i myśli że wszystko jest tak jak było dawniej.Drogie mamusie jeśli macie siłę piszcie napewno nam to pomoże.Mój Synek żył 17 godzin, zmarł 17 Grudnia 2010 widziałałam go tylko raz.... a czuję jak bym go codziennie widywała tak mi go brakuje jak by codziennie ze mna był a teraz go nie ma!!!![*][*][*} dla aniołków wsztkich 
Mamusia Filipka

  Temat Autor Data
*  Przeczytajcie mamusie i powspominajmy o naszych..... marzenie 19-04-2011 20:15
  Re: Przeczytajcie mamusie i powspominajmy o naszych..... MamaSebnisia 20-04-2011 09:23
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora