dlaczego.org.pl  
Forum dlaczego.org.pl  >> ŚWIATEŁKA I LISTY DO DZIECI
Nie jesteś zalogowany!       

Jeden dzień z życia naszych Aniołów.Hits: 852
kasia-m  
16-04-2008 12:34
[     ]
     
Ku pokrzepieniu serc....:)
Mamuś musiałam przyśnić Ci się i pokazać nasze życie!Za dużo łez, smutku i przygnębiebia w was.
Musiałam Ci pokazać jeden dzień z naszego życia byście wiedzieli jak dobrze i bajecznie żyjemy.
Ach mamuś po pierwsze to my jesteśmy.Istniejemy.Obojętnie ile dni, miesięcy,lat mieliśmy tu wszystkie jesteśmy.W krainie wiecznego szczęścia.Mamuś.
Nie ma znaczenia czy mieliśmy jeden dzień czy dziesięć lat, my czujemy widzmimy Was i bardzo się martwimy...wami...naszymi mamami.
A oto jak wygląda nasz dzień.Szalony i kolorowy dzień.
No tak mamuś u nas zawsze jest słońce,budzi nas rano, wcześnie rano bo my dzieci lubimy szaleć i robić psikusy...wstajemy bardzo wcześnie....
Jest nas baradzo duzio, ja jestem w gronie tych najmniejszych,ale są młodsze też ode mnie,opiekujemy się sobą nawzajem.A nami opiekują się starsze dzieci, a tymi starszymi dziećmi, dorosłe osoby, nasze babcie, dziadkowie...
Mamuś nie możesz się smucić,mam tyle przyjaciół...raz, dwa, ci, ćtery...ech mamuś nie umiem liczyć jeszcze.Jest Ewusia, która wygląda niebiańsko, Julki to są takie psotki, Emilki są słodkie, Gabrysia ma ładne oczka, Milenka ma śliczny uśmiech, Martynka ma piekne warkocze, Oliwka Dominisia i Wikusia uwielbiają się stroić, Laurusia to mała dama, a chłopcy mamuś mówię Ci szaleni są.Kubusie, Krzysie i Robercik płatają nam figle, ciągną za włosy i nasze różowe sukieneczki. Adasie i Krystian uwielbiają bawić się autami.Maciusie, Oluś, Miłoszek i Maksym chcą zostać kiedyś strażakami, wyobrażasz sobie mamusiu?A Kazik jest przystojny hihi..MAteuszek i Igorek zawsze trzymają się razem...Mamuś tylu mam przyjaciół.To nie wszyscy.Kiedyś opowiem Ci o reszcie..
I jak rano już się pobawimy to wszyscy razem idziemy na spacer.Po łąkach.Latają motyle, śpiewają nam ptaszki, chyba słowiki mamuś, ale ja jeszcze tak się nie znam.Zawsze idę z kimś za rączkę.Nikt nie jest sam.Biegamy na boso po miękkiej trawie, bawimy się ze zwierzątkami.A wiesz mamuś jest taki piesek jakiego ty masz.Oj jak byłam w brzuszku u Ciebie jak ja się bałam na początku jak on szczekał hihi a teraz to takie śmieszne..
Na łące spędzamy mnóstwo czasu, rozmawiamy sobie,przytulamy się, szalejemy...
Potem wybieramy się na chmurkowo.
Każdy z nas ma swoją chmurkę.
Na chmurkach znajdują się uśmiechy, całuski, przytulaski od Was.Dziękuję Ci mamo, że posyłasz mi to wszystko.Najgorzej jest jak chmurka jest mokra.Jest nam smutno wtedy.Bo wiemy, że płaczecie, a my nie możemy Wam pomóc, bo Wy nas nie widzicie.Jesteśmy niewidzialne.
Jak chmurka jest mokra modlimy sie o siłę dla Was mamuś.Patrzymy z góry, dotykamy Was, przytulamy,czasem uda, że Wam się śnimy.Tak to my.Nie możecie nas poczuć, ale musicie uwierzyć, że jesteśmy.My dzieci najcudowniejszych mam, wyjątkowych mam chcemy byście tyle nie płakały.
My się tu staramy oprócz zabaw uczyć się troszkę, byście były z nas dumne kiedy się zobaczymy:)
Po chmurkach idziemy zbierać kwiatki.Chłopcy robią nam śliczne wianki i wplatamy je we włosy.Mamuś, ja mam krótkie jeszcze, ale już nie mogę się doczekać kiedy będę się czesać jak starsze dziewczynki.
Potem niestety mamuś idziemy na drzemkę.
Oj jakie my mamy piękne łóżka i pościele.
Bo my nie mamy takich zwykłych łóżek.Nasze są zrobione z chmurek.Każde dziecko ma inny kolor.To wszystko wygląda jak w bajce, jest bardzo tęczowo.Ja mamuś mam zielone łóżko.POściele też mamy niezwykłe.Wiesz.Na podusi każda dzidzia ma swą mamusię.Uśmiechniętą.Ślicznie wyglądasz mamuś.Ale nie mam włosów za Tobą.Ja mam czarne.Za tatusiem.
A kołderki mamy w Kubusia Puchatka.Wszystkie śpimy blisko siebie i zazwyczaj cymam kogoś za rączkę mamuś.I daję Ci ciałuśka przed snem.Codziennie.
Po drzemce idziemy tańczyć sobie.Czasami mamuś jakiś chłopiec zaprasza mnie do tańca.I trzymamy się za ręce.ALe ja się wstydzę czasem mamuś.Hihi.
Jest bardzo śmiesznie.Wymyślamy takie tańce, skaczemy po mlecznej drodze, po chmurkach,czasem dotykamy słońca mamuś.
A dlaczego Ty nigdy nie tańczysz?Nie lubiś?
To za kim ja lubię?Oj popraw się mamuś.Będę patrzeć na Ciebie!
Później idziemy do chmurkowego teatru, gdzie my dziewczynki przebieramy się za księżniczki, przymierzamy mnóstwo sukienek i oczywiście mamuś ubieramy buty na obcasach.Ale nie złość się.Długo ich nie nosimy.Ciocie nas pilnują, byśmy nóżki miały zdrowe.A chłopaki to biorą szable i udają żołnierzy.I bawią się, że zwalczają zło.Ale wiesz mamuś oni są badzio odważni.
A potem robimy występy.Przylatują motylki, ptaszki, przychodzą wszystkie zwierzątka i chmurkowe dzieci.Przedstawiamy różne bajki.Księżniczkę na ziarnku grochu, Ołowianego żołnierzyka, Calineczkę i inne bajecki.
A nasze dziadki i babcie nas oglądają.Jak oni się śmieją!Bardzo się cieszą, że jesteśmy z nimi.
Ech i nadchodzi potem wieczór.Zawsze ktoś na głos czyta nam bajeczkę mamuś.Potem każde z nas kładzie się na swą mamusiową podusię, przykrywa się chmurkową kołderką i śni o swej mamince, ukochanej, cudownie kochającej swoje dzieciątko w chmurkowie.
Dziekuję Ci mamuś, że jesteś.
Nie spiesz się do mnie.Ja nigdzie nie ucieknę.
Wskażę Ci kiedyś drogę, kiedy przyjdzie czas...
Dam Ci wtedy swoje serce i będziemy po kres razem.W krainie wiecznego szczęścia mamuś..
Mamuś jestem szczęśliwa.Pamiętaj. 
Kasia Mama Malwinki (*+29.09.07)


  Temat Autor Data
*  Jeden dzień z życia naszych Aniołów. kasia-m 16-04-2008 12:34
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. gabi 16-04-2008 13:14
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. annajanickaw 17-04-2008 13:29
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. grzegorzasia 16-04-2008 15:51
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. magie 16-04-2008 16:27
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. miska 16-04-2008 19:27
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. dominika 16-04-2008 21:09
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. Marzka 16-04-2008 22:46
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. Agik 16-04-2008 22:56
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. Renee 16-04-2008 23:35
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. DorotaW 17-04-2008 13:12
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. anna 76 17-04-2008 13:23
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. Agnieszka 17-04-2008 14:50
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. kasia-m 19-04-2008 13:16
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. demonnik 19-04-2008 15:46
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. kicia103 19-04-2008 22:46
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. kicia103 20-04-2008 09:16
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. Dorota27 20-04-2008 14:01
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. Renata70 24-04-2008 14:07
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. Pysia 24-04-2008 14:46
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. kicia103 24-04-2008 16:21
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. MonikaKo 24-04-2008 16:40
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. kasia-m 26-04-2008 14:43
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. kasia-m 20-02-2009 13:09
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. kasia-m 28-02-2009 22:38
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. kurczak 07-03-2009 00:59
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów. weraamelakornela 07-03-2009 07:57
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów.-przeczytajcie -piękne jolek 13-09-2009 10:08
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów.-przeczytajcie -piękne patucha00 15-09-2009 19:59
  Re: Jeden dzień z życia naszych Aniołów.-przeczytajcie -piękne jolek 18-10-2010 09:11
::   w górę   ::
Przeskocz do :
Forum tworzone przez W-Agora